Autentificare    Forum    Căutare    FAQ
Medicland

Pagina 1 din 687 [ 13728 mesaje ] Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 687  Următorul

Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: MURAT YILDIRIM
 Mesaj Scris: Lun Oct 27, 2014 5:30 pm 
Neconectat

Nume real : Murat Yildirim
Locul naşterii: Konya, Turcia · Data naşterii: 13.04.1979 (35 ani) · Ocupaţie: Actor · Zodia: Berbec

Biografie

Murat Yildirim face parte din generaţia tânără de actori ai Turciei, nedevenind celebru decât din 2006, când a jucat în serialul Furtuna. Murat declară că actoria a fost dintotdeauna o pasiune şi un vis pe care a reuşit, din fericire, să-l realizeze.A absolvit Universitatea Tehnica Yidiz, sectia inginerie mecanica. Dacă diploma de absolvire arată că este de fapt inginer mecanic, nu acelaşi lucru l-ar spune şi milioane de fane din toată lumea ale actorului, care-i sorb acestuia din priviri fiecare apariţie.

Filmografie
2006 Araf (Cenk)
2009 Güz sancisi (Behçet)
2014 Kırımlı (Sadık Turan)

Seriale de televiziune

2003 Patron Kim (Hayat)
2004 Bütün Çocuklarım (Mesut )
2006 Fırtına (Ali)
2007-2009 Asi (Demir Doğan)
2009 Ey Aşk Nerdesin (Ofiter de politie)
2010-2011 Aşk ve Ceza (Savaş Baldar )
2012 Suskunlar (Ecevit)
Primul său rol în seriale tv a fost cel din Olumsuz Ask (O dragoste fără de sfârşit), pentru ca în următorul an, 2004, să primească două roluri în serialele Copiii mei şi Minciuna. Adevăratul succes l-a atins în 2006, când a fost distribuit în Furtuna.
Fiindca prima data l-am vazut pe acest minunat actor in ASI - Impotriva destinului, vreau sa aduc aici o poza cu Demir,

Imagine

Sus 
 Subiectul mesajului: Re: MURAT YILDIRIM
 Mesaj Scris: Lun Oct 27, 2014 6:03 pm 
Neconectat

Buna seara,
am intrat pentru prima data pe acest topic si aduc o stire proaspata, Murat este din nou in Georgia pentru a face parte din juriu la un concurs de dans,

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Oct 28, 2014 6:24 pm 
Neconectat

Buna seara,
vreau sa aduc, de data aceasta, o descriere a lui Murat, facuta pe Facebook, de catre Ioana Dragus, care i se potriveste atat de bine, felului in care arata in ultima vreme....
Mult prea modest pentru statutul pe care i-l dă celebritatea, Murat ne incântă (din nou) cu apariția sa extrem de naturală și onestă ... Strălucirea din ochi e mai puțin jucăușă, dar la fel de caldă ... Veselia din priviri a căpătat nuanțe de duioșie și liniște ... Intreaga ființă emană o empatie angelică, o ințelegere profundă a sensurilor și a valorilor materiale și spirituale ...
Gesturile simple, prietenești, dau valoare popularității sale, strălucire omeniei și intensitate dragostei față de cei din jur.

si acum "vinovatul":

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Oct 28, 2014 6:27 pm 
Neconectat

Buna seara, mihagh04, ma bucur ca esti la curent cu noutatile si ni le aduci si noua aici...
Te asteptam, cu mare drag...

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Oct 28, 2014 6:56 pm 
Neconectat

Buna seara,
am si eu noutati, uitati-l ce vesel este... doar e membru in juriu, in Georgia ...

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Oct 28, 2014 7:01 pm 
Neconectat

aduc si link-ul fiindca este transmisiune in direct, la aceasta ora....

http://imedi.ge/index.php?pg=dvr

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Oct 28, 2014 7:23 pm 
Neconectat

da si note....

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Oct 30, 2014 6:12 pm 
Neconectat

Buna seara,
aduc o stire aparuta in presa din Turcia legata de vizita lui Murat in Georgia:
Acesta e un comentariu dintr-un ziar turcesc, la știrea că Murat a prezentat show-ul din Georgia!
Apariția sa în acest spectacol ne-a surprins pozitiv, încă o dată ... A fost cu siguranță PERFECT și un gentleman perfect !! In vremuri grele, când multe showuri din Turcia au fost anulate și nume mari (stele) din această țară s-au trezit brusc fără loc de muncă, Murat are posibilitatea de a lucra în străinătate, combinând talentul său cu activitatea de caritate într-un proiect care a fost un succes international !!
Participarea sa a lăsat deja cele mai bune impresii !! Felicitări Murat !! Te-ai născut pentru a fi un mare interpret !!!!

si un gif care arata cat de bine s-a simtit Murat la acel show

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Noi 04, 2014 6:04 pm 
Neconectat

Buna seara, Murat a fost la nunta varului sau la Mersin si sigur si-a adus aminte de perioada filmarilor la ASI pentru ca a dat un liked foarte sugestiv

Imagine
si acum o poza de la nunta

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Noi 04, 2014 7:59 pm 
Neconectat

Buna seara, Murat Yildirim este din nou in Georgia si face parte iar din juriu, la concursul de dans...

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Noi 08, 2014 8:22 am 
Neconectat

putina publicitate acestui forum nu ar strica.

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Noi 08, 2014 2:01 pm 
Neconectat

elvira scrie:
putina publicitate acestui forum nu ar strica.

Ai dreptate, asa este, eu personal am dat de stire fetelor de pe Port.ro, dar stii cum e ...fiecare cu aprecierile sale...
Mie, personal, o spun cu toata sinceritatea, imi place acest site, chiar daca e un pic mai sobru... e pe gustul meu... si de aceea am intrat mai des aici...
Dar n-ar strica mai multa animatieImagineImagineImagine

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Noi 08, 2014 2:07 pm 
Neconectat

Murat Yildirim este si astazi tot in Grecia. Avem o imagine cu flacara olimpica de pe campia Maratonului.

https://www.facebook.com/38903212452526 ... 83/?type=1

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Noi 10, 2014 5:36 pm 
Neconectat

Ce bine i-ar sta lui Murat Yildirim in postura de tatic... a postat aceasta poza cu nepotelul sau pe Instagram .E nepotul de la sora mai mare.

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Noi 13, 2014 7:50 pm 
Neconectat

Si fiindca intamplarea a facut sa gasesc in seara aceasta ultima iesire in public a lui Murat Yildirim cu fosta sotie, vreau sa spun ca in momentul acela, in care am vizionat acest clip, mi-am spus mie insami ca Murat a ajuns la limita rabdarii si de aici inainte nu se mai poate... si chiar asa a si fost. Daca vizionati clipul o sa vedeti ca atunci cand "fosta" i-a luat fata (cum facea de obicei) in clipa in care reporterii le puneau niste intrebari, el se intoarce sub pretextul ca da ceva unei cersetoare... Motiv, de fapt, pt ca el nu mai suporta atitudinea ei de mare vipa si incercarea de a-l pune mereu in umbra...

http://www.youtube.com/watch?v=gWkD063zO5s

Uitasem sa atrag atentia asupra a ceea ce era mai important de vazut..... urmariti-i expresia fetei lui Murat...
Clocotea de furie....

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Noi 18, 2014 6:52 pm 
Neconectat

Murat Yildirim este din nou in Georgia, la finala concursului de dans organizat in scop umanitar

Imagine

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Noi 19, 2014 6:34 pm 
Neconectat

Pana una alta, Murat Yidirim isi etaleaza calitatile de mare dansator, pe ringul de dans din Georgia,

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Noi 20, 2014 6:23 pm 
Neconectat

Buna seara,
Murat Yildirim s-a intalnit cu fanele din Georgia, care i-au daruit o curea cu initialele sale. Intalnirea a avut loc la o cafeneaua Starbuks din Istanbul. Pe facebook-ul georgiencelor, acestea se lauda ca ar fi 30001 de fane ASI.

Imagine

si cureaua cu pricina....

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Noi 20, 2014 6:27 pm 
Neconectat

si i-au mai daruit si un tricou, cu Asi

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Noi 21, 2014 2:52 pm 
Neconectat

Buna ziua,
Acum dupa ce avem mai multe informatii, putem stabili o ordine cronologica a faptelor. Mai intai de toate se vede clar ca fanele ASI din Georgia (femei hotarate) s-au pus pe treaba...
1. S-au intalnit cu Murat Yildirim la Istanbul (dupa cum stim);
2. I-au adus ceva cadouri printre care si un tricou frumos cu poza celor doi "vinovati";
3.Se poate concluziona ca a fost dezbatuta, pe larg, problema celor doi pentru ca Murat la un moment dat (in interviul acordat) spune ca Tuba Buyukustun a fost partenera lui cea mai buna (profesional vorbind) din toate timpurile (asta-i de la mine citire...);
4. Dupa aceste dezbateri s-au stabilit niste masuri, in urma carora Murat i-a transmis un mesaj de incurajare Tubei la premiile Emmy (pe Twitter) si a adaugat "noi suntem cu inimile alaturi de tine".
Foarte frumos!
Doamnele au lucrat ca la carte.
Acum sa asteptam reactia Tubei.

Sus 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  

Pagina 1 din 687 [ 13728 mesaje ] Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 687  Următorul