Autentificare    Forum    Căutare    FAQ
Medicland

Pagina 687 din 687 [ 13732 mesaje ] Du-te la pagina Anterior  1 ... 683, 684, 685, 686, 687

Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: MURAT YILDIRIM
 Mesaj Scris: Dum Oct 22, 2017 3:34 pm 
Neconectat

Rea scrie:
Salut doamnelor, sper ca sunteti cu totii in sanatate si spirite inalte.
o ziar din Liban a prezentat astăzi prezența președintelui Erdogan la nunta unei actrițe din Turcia. ziarul a făcut referire la rolul președintelui Erdogan în angajamentul lui Murat Yildirim și al lui Iman Elbani spunând că există noutăți că această nuntă a fost "Căsătoria politică pentru a crea relații puternice între Turcia și Maroc".

https://www.annahar.com/article/689249-بعد-خطبته-إيماني-الباني-لمراد-يلدريم-ارديم-اردوغان-في-زفاف-بطلة-قيامة-أرطغرل-صور

Buna Rea,

Am citit acest articol si spune ca Erdogan a participat in calitate de nasi la casatoria unui cuplu din Turcia, actrita Esra Bilgic cu un fotbalist turc Gökhan Töre, nascut in Koln/Germania si care joaca in echipa nationala si la Besiktas.
Ratiunea pentru care Erdogan si sotia lui Emine au fost nasi este aceea ca actrita joaca in serialul Diriliş: Ertuğrul, rolul sultanei Halime Hatun care este sotia lui Ertugrul. Ertugrul este fondatorul Imperiului Otoman si serialul care dureaza din 2014 si continua si in 2017, prezinta biografia lui Ertugrul. Acest serial este sustinut de erdogan si ar fi fost si pe platourile de filmare.

Mai departe articolul spune, ca similar, erdogan a contribuit la nunta actorului murat yildirim cu marocana imane elbani avand ca scop stabilirea unor relatii puternice intre Maroc si Turcia....

P.S. No comment... banuiam cu totii ca nu degeaba erdogan a cerut-o pe marocana in casatorie pentru murat in acel mod atat de penibil...
Deci... este clar ca marocana a fost gasita de erdogan si apoi murat a fost trimis la Londra sa invete engleza cu ea... a fost totul secret si apoi intregul serial de comedie cu episoadele pe care le stim..

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Oct 22, 2017 6:56 pm 
Neconectat

astăzi a fost ziua lui miss și o sărbătoresc în Germania,pe Murat îl lasă podoaba capilară - articol din presa turcă - miss este o fată mai mult decât banală,îmbrăcată penibil,nu are clasă,nu este nimic de capul ei,este o nulitate,am citit articolul din presa arabă și nu cred nimic din ce scrie acolo,tatăl ei este un angajat al armatei nimic mai mult,sora ei căsătorită în Egipt care nu apare niciodată cu soțul,Murat are și el un Range Rover alb la fel ca toate vedele,cu fosta ajunsese la Porsche,au fost în pelerinaj sa mulțumească lui Allah pentru că s-au găsit unul pe altul,prostii!sora și mama au stat călări pe ei toată vara,au mers la Londra unde miss a primit un alt inel cu ocazia primei aniversări a întâlnirii,apoi în America cu sora Fadwa,Murat a participat la 3 episoade dintr-un serial arab cu o actriță urâtă,grasă,siliconată,la fel ca miss,mă uitam la miss când se forțează să râdă arată identic cu mama ei,ea are și o construcție mare la șolduri,revin în zilele următoare,mă bucur de revenirea fetelor pe forum.

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Oct 22, 2017 7:11 pm 
Neconectat

rectific,ziua de nastere au petrecut-o in Antalya.

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Oct 24, 2017 8:17 pm 
Neconectat

Murat cred ca e bolnav ,un om sanatos nu ar face ce faca el cu camila asta

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Oct 27, 2017 2:00 pm 
Neconectat

ținutul de mână cu miss a ajuns la penibil,penibil!mai rău decât cu fosta,acuma o ține de mână nonstop,el urcă pe scenă și o trage și pe ea,nu mai poate da mâna cu nimeni că au mâinile încrucișate,sunt multe ipostaze ciudate rău,la toate aparițiile lor sunt îmbrăcați asortat,saboții lui cu rochia sau kaftanul ei,și miss nu este prea înaltă poartă încălțăminte cu platformă,azi Murat declară că i-a fost greu în ultima comedie la scenele cu sărutat - au fost 5 - miss era cu el și a rugat echipa să nu facă prea multe repetări - altă fază trăită de el cu fosta, Murat este omul care trăiește un deja vu - nu înțeleg de ce s-a făcut actor,poate că și-a dorit viață de lux?putea fi un simplu inginer modest ca mai toți turcii,poate atunci avea acel copil mult dorit,dau nu avea bani,viață de lux,Range Rover,miss,fani......O altă năucă este Tuba,după divorț s-a înhăitat ( recunosc urît spus) cu un tip mai tânăr,urâcios,iar un cameraman, și ea are o viață gen tocană,a jucat bine alături de Kivang și sunt cuplul anului în Dubai,Kivang are și el o soție mai bătrână,ciudat și el!

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Oct 29, 2017 4:35 pm 
Neconectat

Dar murat a devenit badaran de-a dreptul ;) ;)
La Beyaz Show iar o lasa in spatele lui pe Ozge Gurel, ce spun eu ca o lasa in spatele lui, se repede pur si simplu sa dea el primul mana cu Beyaz iar Ozge se fereste sa nu dea peste ea.
Ce i-o fi facut biata fata de se comporta in asa hal??? Dar orice ar fi fost nu e deloc civilizat din partea lui sa se comporte astfel.
S-o fi molipsit de la marocana :mrgreen: :mrgreen:

https://www.facebook.com/53923568279714 ... 695869135/

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Noi 02, 2017 2:13 pm 
Neconectat

miss parcă are 35 ani și nu 29 cum apare în presa turcă.

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Dec 05, 2017 7:41 am 
Neconectat

DISPERARE!!!

https://scontent.fotp3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5AD0251B

Regina :lol: si-a lipit poza ei pe tricoul ce l-a purtat murat pe 18.11.2014 in Georgia.
Seamana din ce in ce mai mult cu sora Fadwa.

https://www.youtube.com/watch?v=pBSNYuicdOw

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Ian 06, 2018 12:56 pm 
Neconectat

Murat e din ce in ce mai penibil. A devenit paiata de serviciu pentru unica lui iubire si femeile din familia ei :mrgreen:
Si-a sarbatorit ziua de nastere soacra-sa la un restaurant din Istanbul si Murat a urcat pe scena si a cantat melodia Bahçe Duvarından Aştım de la O Ses Turkiye cred ca la cerinta consoartei sale pentru ca ea era cu mainele numai pe sus ca sa le demonstreze tuturor ca despre ea e vorba in acel refren :lol: :lol: A luat-o razna, madam, vrea sa-i confiste si trecutul :mrgreen: :mrgreen: iar el este de-a dreptul caraghios.

https://www.facebook.com/12398065894444 ... 048852870/

In alta ordine de idei vad ca rudele din BOGATA ei familie isi sarbatoresc zilele de nastere la Istanbul si sora-sa care are si copii acasa tot aici vine si-si sarbatoreste ziua si maica-sa la fel.
Pai oamenii bogati fac bairam pe la casele lor nu pleaca in vizita pe la altii ;)
Eu sunt de parere ca doar ea are bani si nu-s facuti din actorie... ca s-a vazut ce actrita e ;)

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Mar 27, 2018 1:55 pm 
Neconectat

Bună ziua!a revenit Demir!Murat s-a tuns pentru noul rol din filmul Scorpion turnat în Uzbechistan,este împreună cu noua lui maimuță (așa o numesc de acuma pe Imane).El arată bine tuns,are un sacou asemănător cu acela de când a dat proba penTRU ASI,se pare că umblă pe le spitalul american pentru orice întârziere hormonală a maimuței cu speranța unui bebe!păcat de el,cine vrea are copii,Ozcan Deniz a luat una cu 20 ani mai tânără numai pentru un bebe,și a rezolvat problema!Bine că mai are un rol în vreun film!până acuma numai plimbări,musafiri,Maroc,Egipt,Dubai,numai prostii,nimic serios,pierdere de timp pentru noua maimuță,chiar arată ca o maimuță,sunt urâte toate 3 din familia arăbească,penibile,miss este îmbrăcată destul de sărăcăcios,nu are stil,numai prostii.

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Mar 27, 2018 6:49 pm 
Neconectat

Buna seara!
De foarte mult timp n-am mai scris nimic pe forum dar citind ce a scris Coca mi-am amintit ca am vazut o postare a imanei din data de 5 martie care m-a bagat la idei instantaneu ... despre aceasta poza e vorba:

https://scontent.fotp3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5B7560F4

Apropo de vizitele la Spitalul American m-am gandit sa nu fie vorba despre o mamica surogat :shock:
D-na cu inimioara pe figura pare a fi insarcinata si judecand dupa coafura imanei poza e de data recenta!!!!
Nu inteleg de ce a mai pus aceasta poza daca doamna nu trebuie sa fie recunoscuta pentru ca nu cred ca duce lipsa de poze single la cate sedinte foto si-a platit.

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Mar 30, 2018 4:54 am 
Neconectat

în vizita efectuată la ambasada turcă din Uzbekistan,miss a mers îmbrăcată într-un tricou care inițial a fost mai lung gen rochie,acuma arăta ponosit,uzat la maxim,are picioarele tipic lumea orientală,groase se jos până sus,silicoanele de la sân au o formă urâtă care ridică tot timpul îmbrăcămintea pe ele,sunt un format lat și umflat,nu au unghiul de alunecare,ținutul de mână oriunde și nu contează situația este penibil,scrie,dă interviu,stau la masă,orice,numai legați,și cu prima era la fel până în ultimul moment,miss nu lasă ochelarii nicăieri,la ea nu contează vremea,locul,nimic,ochelari să fie!a doua oară Murat a luat una de tot râsul,chiar a adunat-o de prin deșert,vrea să pară ea cineva,dar este penibilă rău,și el se complace la greu,în privința femeilor nu le are deloc!la fel ca Tuba în privința partenerilor/

Sus 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  

Pagina 687 din 687 [ 13732 mesaje ] Du-te la pagina Anterior  1 ... 683, 684, 685, 686, 687