Autentificare    Forum    Căutare    FAQ
Medicland

Pagina 684 din 686 [ 13707 mesaje ] Du-te la pagina Anterior  1 ... 681, 682, 683, 684, 685, 686  Următorul

Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: MURAT YILDIRIM
 Mesaj Scris: Mar Mar 21, 2017 7:59 pm 
Neconectat

coca.aylin scrie:
miss se pregătește să devină mamă,a postat pe Imanelbanilovers Inst. o poză pentru ziua mamei îmbrăcată în caftan marocan în postura de însărcinată,fanele ei arabe sunt leșinate,ea spune că nu este încă însărcinată,dar este în așteptare.

Îmi pare rau, nu pot sa postez poza ei deschisa :o , dar pun linkul

https://www.instagram.com/p/BR6UYpXBjlr/

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Mar 22, 2017 6:40 am 
Neconectat

Buna dimineata ,dreagele meleam vazut si eu poza este pe fecebook,multe fane au fost iritate ca minte si sa comentat foarte mult.Asta e alt circ care il face e deliranta nu are activitate ,ce stie ia sa faca?la facut de tot de ras pe Murat .Care dintre vedetele Turcuei au mai facut asa?de 4 luni numai circ fac,rusine sai fie.Scorpia de Nineli este in Istambul a venit la premiera,nu se putea fara ea,sai tina companie lui miss ca cine o baga in seamaca nu stie sa vorbeasca,copi se pot face si prin semne.Asta e tot ce a vrut Murat e mai rau decat cu prima.Sa vedem ce sa alege de eipana la urma.

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Mar 22, 2017 1:34 pm 
Neconectat

Ieri am avut un eveniment trist si nu am intrat pe forum.Astazi, cand am vazut poza, am ramas stupefiata. Ai dreptate Maria, s-a facut de tot rasul, mi se pare si mie ca este un circ ieftin. Mai grav este ca nu realizeaza cat rau ii face lui Murat. Oare Murat nu s-a saturat de 4 luni de circoteca ? Chiar crede ca destinul i-a scos in cale o "printesa" ? Aceasta miss ii sfideaza pe toti fanii de bun simt ai lui. Murat noi te apreciem, dar nu stiu cat vom mai rezista. De 4 luni avem penibil, penibil.....

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Mar 22, 2017 3:23 pm 
Neconectat

Patru luni de carcoteca, dupa cum bine ai spus Constanta, si Murat nu realizeaza cat de penibile sunt aceste situatii :shock: oare cat mai are de gand sa se lase condus de cele doua gasculite ??
Cred ca a sfatuit-o sora-sa sa faca un copil ca sa nu se mai plictiseasca ;) si evident sa-l lege pe Murat de ea.

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Mar 22, 2017 5:19 pm 
Neconectat

Buna seara iubitele mele.Ei cred ca tot circul de 4 luni arost un fals,la intelegereintre ei,au promovat obuceiurile Arabe si sa o raca cunoscuta pe miss. si sa o salveze pe Asi de Onur ,Si ala alta catastrofa .Atrimiso la maucasa si ce bine ar fi daca nar mai veni sa faca acolo ce vrea,da sa nul mai duca in jos pe Murat ca el nu merita asta.dece cred ca a fost un fals ,ca nu reactioneaza in niciun fel parca nu il intereseaza de ce face ea.Sa vedem la premiera daca apare ,ca scorpiea de Nineli e in Istambul.Nu stiu ce sa mai cred despre Murat parca ea spalat creeru.Mai apare si dr.Said pe fecebook si scrie ca in final va fi bine,dar care bune?

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Mar 22, 2017 7:12 pm 
Neconectat

în Gecce au apărut poze de la premieră,miss are o rochie roșie nimic deosebit,arată rău la față mai ales la gură,același bot din cauza danturii,seamănă cu sora ei perfect la gură,miss dacă nu se tuna era urâtă rău,nii acuma nu arată mai bine,tunarea la buze și pomeți trebuie refăcută din 6 în 6 luni,a început să se lase fața,vrea să pară altceva decât este,Fahriye arată bine alături de frumușelul ei,Murat arată bine,ar fi arătat mult mai bine lângă altcineva,o turcoaică poate,miss nu-mi place,de fapt ea această viață și-a dorit,faimă,lux,un bărbat bine,am o ultimă zicere,pe această miss,mama ei și sora ei nu le-am văzut niciodată pozate în casele lor ci numai în holurile hotelurilor,și la ultima plimbare a lui miss la Cairo erau toate tot la hotel,spuneau ba că era ziua mamei lor,ba a tatălui lor,că tot făceau urări pe Inst. deci nu au case nici una,nici Murat nu are o casă,stă ba la prieteni,ba la hotel,marocanii sunt din bediuni,stau la cort în deșert,dar măcat Murat să-și cumpere o casă,cu fosta vorbeau numai de casă,au fost bucuroși când și-au găsit una,imediat după aceea au și divorțat,poate de aceea Murat nu-și mai cumpără una,că aduce ghinion.

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Mar 22, 2017 8:28 pm 
Neconectat

Daca achizitionarea unei case ii aduce "ghinion" si determina separarea de miss, de-a Domnul sa-si cumpere o casa. Poate asa reuseste sa scape de ea.Nu se potrivesc deloc. Este inca tanar, arata bine,isi poate reface viata. Cred ca sunt destule turcoaice care si-ar imparti viata cu el, chiar daca a mai fost casatorit. Sper sa nu apara un bebe, atunci va fi mai greu. Chiar daca l-am descoperit tarziu, ca actor imi place mult, ii doresc sa-i fie bine, sa aiba parte de fericire si o cariera stralucita.

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Mar 22, 2017 9:23 pm 
Neconectat

Coca, mie mi se pare ca si-a injectat (din nou , poate) botox in buze.
Aici se vede bine ce gura are ( nu pun poza deschisă, ca sa nu ne speriem :D )
https://www.instagram.com/p/BR838tlD5Vo/

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Mar 22, 2017 9:24 pm 
Neconectat

Uitati aici si fetele vesele din Georgia

https://www.instagram.com/p/BR9IvoQDyTi/

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Mar 22, 2017 9:27 pm 
Neconectat

Iar aici avem un cuplu normal ( Burak cu Fahriye) si unul deosebit :P ( adică Murat cu miss)

https://www.instagram.com/p/BR9H0hughTR/

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Mar 22, 2017 9:40 pm 
Neconectat

La final, o poza cu doi frumosi. ..ca sa ne clatim ochii :lol:

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Mar 24, 2017 12:07 pm 
Neconectat

Arată bine Murat lângă Fahriye, mai ales ca ii si canta .
Din Sonsuz Ask :

https://youtu.be/1haJDfFBjKc

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Mar 25, 2017 1:39 pm 
Neconectat

Murat e băiat bun, el ii face pe toți vedete si le face si reclama :x ...
Cântecul pe care-l canta el ( linkul de mai sus), care cred ca e pe genericul Sonsuz Ask, e compus de Said.
Nici nu vreau sa aflu ce zice in cântec :x .

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Mar 25, 2017 1:40 pm 
Neconectat

De la Beyaz Show , un clip amuzant

https://www.instagram.com/p/BSDss0Fh6p5/

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Mar 25, 2017 1:45 pm 
Neconectat

Alaturi de o colega frumoasa

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Mar 26, 2017 5:36 am 
Neconectat

Buna dimineata Suflete dragi de pe acest forum,sa aveti o duminuca placuta cu mulre surpruze placute.Mihaela draga eu as vrea sa stiu versurile de la cantec,sant curioasa daca cineva poate sa il traduca va rog. Multumesc anticipat.Asa e cred ca sa injectat iar ca arata foarte rau,da mise par sani mai mici ,is schimbat sau misepare?Imi pare rau de el da sungur sa facuto .Sa vedem ce se alege pana la urma.

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Mar 26, 2017 1:05 pm 
Neconectat

Sunt virale pe internet doua videoclipuri de la lansarea ultimului sau film . In primul apare si miss in rochie rosie alaturi de Murat, cand i se ia interviu.El este fermecator, dar miss cand rade arata rau de tot, i se vede dantura iesita in afara.Chiar nu vede, Murat ? L-a vrajit atat de mult ? Nu-mi vine sa cred. In alt videoclip apare din nou Murat intr-un sacou albastru, probabil ca povesteste despre film, dar se intercaleaza multe secvente de la nunta cu miss. N-am inteles ce cauta miss acolo, doar daca videoclipul a fost facut de ea, sau pentru ea, ca sa i se faca reclama. Rusine, miss ! Asa n-o sa obtii nimic in viata daca te agati de el, pentru a-ti face reclama. Cred ca multi s-au lamurit de antitalentul tau ca actrita.

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Mar 26, 2017 2:55 pm 
Neconectat

Maria, eu am asa o mare simpatie pt Said, mai ales după ce m-a blocat pe Instagram :x ...încât chiar nu vreau sa stiu ce texte mai are. Insa cred ca ca fi tradus de fani acel cântec, cel putin in engleza.

Constanta, eu nu am văzut acele clipuri, ci doar unul in care ei se chinuie ca de obicei sa se înțeleagă. Chiar si fanii arabi râd de ei si se intreaba cum se descurcă împreună...

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Mar 26, 2017 5:19 pm 
Neconectat

Mihaela drega un text a fost tradus si dr. Sayd spune fiti linistite ca totul va fi bine pana la urma.deasta vroiam sa stiuce mai scrue.Nici eu nu il simpatizez.pata mi sa pus pe el,Tolga si Nineli,ei lau ajutat cu miss.

/

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Mar 27, 2017 4:26 pm 
Neconectat

Citi pe fecebook un interviu de Mirat ca ii multumeste lui dumnezeu ca ia trimisao pe miss si sa iubesc si ea face mari sacrifici pt.el ca sta intro camera la hotel ore in sir cand el e la filmari.Deci concluziea mea este ca nu au casa si ca nu stau in preuna.Alfel ar sta acasa dece la hotel ?astea mint de ingheata apele.

Sus 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  

Pagina 684 din 686 [ 13707 mesaje ] Du-te la pagina Anterior  1 ... 681, 682, 683, 684, 685, 686  Următorul