Autentificare    Forum    Căutare    FAQ
Medicland

Pagina 674 din 686 [ 13707 mesaje ] Du-te la pagina Anterior  1 ... 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677 ... 686  Următorul

Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: MURAT YILDIRIM
 Mesaj Scris: Joi Ian 05, 2017 3:36 pm 
Neconectat

Daca sunteto interesati de paltonul marocanei il puteti achizitiona si voi la pretul de 222euro

aici aveti linkul, unde il puteti studia si va puteti depune cererea de achizitie online, livrarea directa costa 13euro, deci la pretul de 235euro il aveti acasa
http://www.houseofcb.com/marten-black-w ... es-en.html
aveti si un prinscreen al ofertei Hosue of CB de pe pagina de web
Imagine
-aici informare despre palton facuta de marocana la categoria de stil fashion
Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Ian 05, 2017 4:24 pm 
Neconectat

în afară de haina nouă,murat are aceeași blugi când a mers la petrecerea dată de ziua lui Kivanc pe un vas de lux,era cu fosta,și burcin era ținută strâns de mână până când s-a săturat și l-a lăsat,paltonul este normal de normal,nu a venit cu nimic nou la cât de băgată și pusă la punct cu moda se crede,are același tip de bluze,rochii cu partea de bust înflorată,caracteristic portului marocan,modelul floral de pe caftan este prezent la ele până la cămașa de noapte,marocanii nu sunt arabi autentici,se laudă că nu au fost niciodată sub ocupație otomană,de aici vine și supărarea fanilor și a presei turce,dar Murat și-a revenit repede știind că numai cu ajutorul lor poate reuși în viața artistică,talent poți avea cu, carul,și el are,dar trebuie promovat,treabă făcută de presă,de fani,oricum miss are de acuma două luni de când șade bine la murat și nu face nimic,înainte tot dădea cu shooting-ul,nu avea timp liber,acuma poate și-a luat concediu pe termen nelimitat,am mai spus din această uniune,din cei doi unul este înșelat la așteptări,până acuma se pare că este miss,observ că anturajul lui murat este nou și este format numai din cupluri,nu l-am mai văzut cu această pereche când era cu fosta,reporterii au de lucru la greu,miss binențeles că nu gătește și vor ieși la masă zilnic,au abonament cu siguranță la restaurantul amicului cu,care a intrat în afacere ci icre,acasă la mic dejun mănâncă icre la greu.

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Ian 05, 2017 5:56 pm 
Neconectat

Coca, pentru ca tot vorbeai despre rochiile inflorate, marocana si-a postat pe fashion o rochie inflorata
drept sa spun nu mai stiu unde a purtat-o pentru ca atat de mult seamana toate rochiile intre ele incat trebuie sa fiu foarte atenta sa nu le confund
am gasit-o a purtat-o aici oeri sau alaltaieri la restaurant si cu multa vreme inainte in poza de pe instagramul ei
https://twitter.com/E_A96/status/816606137378340864

-o puteti cumpara de aici online, scapati ieftin
aceasta rochie costa 29,99lire sterline, adica cca 35 euro
http://picclick.co.uk/ZARA-NEW-2016-emb ... 29430.html
printscreenul
Imagine

postarea pe instagramul de fashion al marocanei
Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Ian 05, 2017 6:22 pm 
Neconectat

Tflori,deschide cealaltă poză că este un mic clip în mașina condusă de Murat,ea se pozează singură binențeles cu mâna dată prin păr,flori și iar flori,poartă haine și de la H&M,este îmbrăcăminte pe care și-o poate permite orice femeie care nu aruncă cu banii,dar miss chiar nu realizează că lumea știe de unde are ea toate bulendruțele,poșetuțele,sunt pline magazinele din toate colțurile lumii de haine pe care le poartă ea,chiar a trăit într-o lume a ei iluzorie și observ că și acuma continuă pe aceeași ideea că toți din jurul ei sunt nimeni,se înșeală la greu,vrea iar o cădere de sus,nici rochia de mireasă nu a fost o bpmbă,model vechi de vreo doi ani cu unele transformări ținând de trenă și dantelă,uită-te dacă vrei un pic la comentariile de la poza cu caftan,sunt de la marocani care fac amestec de rugăciune cu blesteme, în viitor această căsătorie a lui Murat are să-i aducă numai prejudicii,nimic bun.

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Ian 05, 2017 7:20 pm 
Neconectat

Coca, vorbesti despre acest videoclip?
inregistrarea video este facuta intr-o masina care are volanul pe dreapta si nu pe stanga... deci in Londra... si sigur cu ceva vreme in urma... murat este cel din dreapta la volan
acest videoclip NU este inregistrat pe instagramul ei oficial @iman_elbani.
este postat pentru prima data pe instagramul @fashionimaneelbani ori postarile pe acest instagram se fac in numele fanilor!!! :o
atunci fanii de unde aveau sa faca rost de el ca sa-l posteze pe instagramul de fashion @fashionimaneelbani? evident ca numai marocana personal este in posesia acestui videoclip si ca numai ea il putea posta pe @fashionimaneelbani
este evident si este inca o dovada ca instagramul de fashion este administrat de marocana si NU de fani
posteaza in exclusivitate ea pe fashion si NU fanii
dar induce in eroare publicul si scrie comentarii la postarile pe instagramul @fashionimaneelbani ca si cum ar fi postate si scrise de fani
pe mine personal asta ma deranjeaza, de ce induce publicul in eroare? eu consider ca este o jgnire la adresa publicului il considera prost si lipsit de inteligenta medie... pentru ca nu ai nevoie de o supradotare a intelectului ca sa-ti dai seama de o astfel de minciuna

acest selfie in masina care este specialitatea ei, denota ca gesturile ei de a-si plimba mana este o obsesie bolnavicioasa de care nu stiu daca va mai scapa vreodata
de remarcat floricelele de pe cap pe care i le reflecta telefonul atunci cand se pozeaza

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Ian 05, 2017 7:42 pm 
Neconectat

Pe instagramul de fashion a mai postat o rugaciune impotriva blestemelor

fashionimaneelbaniالله يخليهم لبعض يارب يارب وحرسهم بعينك التي لا تنام وبعد عليهم العين الحقودة يالله
fashionimaneelbani them. Please, Lord, Lord for some Hrshm and eyes that never sleeps, and after them the eye hateful Wonderful
Te rog Doamne, Doamne pentru unii Hrshm și ochi care nu doarme niciodată, iar după ei cu ochiul plin de ură Minunat

la rugaciune a postat o poza in care jumatatea din stanga este murat luat dintr-o poza pe care el a postat-o in 30.03.2016 dupa ce cu cateva zile in urma fusese la o expozitie de pictura a unei libaneze
Imagine

-de aici este luat murat - poza postata de el in 30.03.2016 in fata lui se afla libaneza la a carei expozitie a participat
in stanga pozei se vede un cap, acel cap este al marocanei... acesta este si motivul pentru care ea a postat poza de mai sus sa arate o dovada ca ei se cunoasteau de atunci, altfel logic nu ar fi avut motiv sa faca un photoshop cu el din aceasta poza si cu ea si sa-l posteze pe instagramul de fashion

https://www.instagram.com/p/BDlPaZ9HGep ... y=mrtyldrm
Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Ian 05, 2017 7:48 pm 
Neconectat

tflori scrie:
Aici este totala, nu poti sa crezi ca vezi ca vezi...

https://twitter.com/E_A96/status/816606137378340864

am pus videoclipul deschis sa se vada in toata splendoarea mangaierea pe spate in public si aranjatul/pieptanatul obsesiv cu bagatul degetelor prin par

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Ian 05, 2017 8:02 pm 
Neconectat

da,acesta este,dar este bolnavă la greu de sine,Murat conduce mașina,sunt în londra și anormala se filmează,băiatul ăsta nu mai era la 18 - 20 ani când a cunoscut această creatură bolnavă,nu a văzut că nebuna toată ziua se filmează,nu s-a întrebat ce este cu ea,nu s-a uitat pe inst. și când a văzut-o numai cu flori,genți,pantofi și nimic în capul ei s-a gândit că-i bună pentru el,nu mai pot să mă uit să văd atăta îmbrăcăminte înflorită,toate,dar toate au flori,aceleași crengi înșirate ca iedera peste tot,bluze,rochii,caftane,toate au bustul cu flori,între timp am comparat picioarele fostei cu ale lui miss,fosta are picioare mai frumoase cu toate că este mică de înălțime,miss le are de sus până jos aceeași grosime.

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Ian 05, 2017 8:14 pm 
Neconectat

nu mă pot uita,am deschis azi dar când am văzut am spus că poate Murat a băut ceva rău,obserrv că și el participă la tâmpenie,actorul din el face mină ca apoi să devină caraghios,parcă sunt amândoi tâmpiți și cineva le spune să facă cu mâna frumos,de ea nu mai comentez,nu se merită să ne uităm la această creatură bolnavă,este a doua oară când sunt filmați împreună cu acest partener de afaceri acuma a lui Murat și parcă chiar vrea să-l facă pe Murat să pară ridicol,începe să- l provoace să vorbească în engleză,cu siguranță că tipul știe că sunt amândoi penibili că nu știu engleza bine și face acest lucru cu intenție,penibil,penibil,trece timpul și lui miss nu i se mai dezvoltă creierașul,mai rău este că și Murat devine penibil odată cu ea.

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Ian 05, 2017 8:19 pm 
Neconectat

miss prin postarea pozei cu Murat la expoziție unde este și ea parțial evidențiată vrea să arate că el minte,am mai spus,se cunosc din anul 2015,din ian. sau febr. trăiesc împreună,poate chiar ziua de 25 dec. reprezenta pentru ei un an de când sunt împreună,nimeni nu are de unde ști în afară de nesimțitul de Tolgahan.

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Ian 05, 2017 10:08 pm 
Neconectat

Clipul de mai sus este dupa nunta , se vede ca Murat e fara barba si are parul conform cu ultimele aparitii. Clipul acela din masina este mirror, de fapt volanul este in stanga dar se vede in dreapta datorita functiei mirror , se vede si ceasul Imanei care in clip este pe mana dreapta desi ea il poarta pe mana stanga (cum e si in clipul de mai sus). Inainte de venirea ei la Istanbul nu cred ca au stat prea mult impreuna ; sunt prea stangaci amandoi in fazele de la sosire ca sa fi existat ceva. Poate li s-a facut cunostinta la Londra dar, doar atat , Murat nici n-o urmarea pe instagram in perioada aceea.

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Ian 05, 2017 11:29 pm 
Neconectat

Cam asta este pozitia ei,vizavi de barbati.....sa se ridice si sa stea pe spatele lor...
Aici arata mai bine,nu era asa tunata...botoxata.....acum este desfigurata

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Ian 06, 2017 4:42 am 
Neconectat

Eu inteleg ca in acest reportaj se spune ca murat si marocana vor primi acelasi proiect, vor fi parteneri intr-un proiect nou
stirea este difuzata in emisiunea Aklınızda Kalmasın/ canalul 360
Murat Yıldırım Eşi İmane El Bani İle Aynı Projede Yer Alacakmı
Murat Yildirim's wife will be placed in the same project with İmane El Bani
Soția Murat Yildirim va fi plasat în același proiect cu Imane El Bani

https://www.youtube.com/watch?v=ISyOBhuYapM

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Ian 06, 2017 4:57 am 
Neconectat

La emisiunea magazin, se amuza reporterii cum in fata lor ii cade repetat marocanei geanta de pe umar si apoi ii cade si paltonul, iar murat si ceilalti sar sa i-l ridice
(!nu reusesc inca sa va pun deschis videoclipul, incerc mai tarziu)

https://www.facebook.com/MYSWHE/videos/749890411856341/

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Ian 06, 2017 5:16 am 
Neconectat

tflori scrie:
La emisiunea magazin, se amuza reporterii cum in fata lor ii cade repetat marocanei geanta de pe umar si apoi ii cade si paltonul, iar murat si ceilalti sar sa i-l ridice
(!nu reusesc inca sa va pun deschis videoclipul, incerc mai tarziu)

https://www.facebook.com/MYSWHE/videos/749890411856341/

Ea este destul de rigida in toate miscarile, parca ar fi de lemn. Seamana cu Meryem in GK. In afara de asta cred ca este si neindemanatica. Bietul Murat , se va afunda de tot daca incearca un proiect cu ea. Sa speram ca noul proiect nu este film. Poate doar vor fi invitati la emisiuni tv.

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Ian 06, 2017 5:17 am 
Neconectat

dephne scrie:
Clipul de mai sus este dupa nunta , se vede ca Murat e fara barba si are parul conform cu ultimele aparitii. Clipul acela din masina este mirror, de fapt volanul este in stanga dar se vede in dreapta datorita functiei mirror , se vede si ceasul Imanei care in clip este pe mana dreapta desi ea il poarta pe mana stanga (cum e si in clipul de mai sus). Inainte de venirea ei la Istanbul nu cred ca au stat prea mult impreuna ; sunt prea stangaci amandoi in fazele de la sosire ca sa fi existat ceva. Poate li s-a facut cunostinta la Londra dar, doar atat , Murat nici n-o urmarea pe instagram in perioada aceea.

Este posibil ca acest selfie sa fie facut in masina inainte de a ajunge la restaurantul lui Tayfun Topal la care au fost zilele trecute si de unde au si pozele si inregistrarea video de mai sus facuta de Tayfun Topal(patronil restaurantului).

Impreuna sunt de ceva vreme buna, poate nu au avut o relatie constanta decat din vara, dar mie mi se par chiar foarte obisnuiti unul cu altul din moment ce ea il mangaie tot timpul in public intr-um mod atat de intim si indecent.

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Ian 06, 2017 5:30 am 
Neconectat

cautand altceva pe net am dat de acest articol in araba in care spune ca Tamer Hosni(cantaretul egiptean - a carui sotie Basma Boussels este prietena cu marocana) nu a putut ajunge la nunta pentru ca ar fi fost intors de la aeroport pentru ca nu avea autorizatie de a iesi din tara.
sotia lui a plecat cu o zi mai devreme, iar el urma sa mearga a doua zi
nu stiu daca este o scuza sau nu a vrut sa ajunga, dar sotia lui a postat pe instagramul ei mai multe poze doar ea cu mirii si fara sotul ei Tamer Hosni.
https://www.instagram.com/bassmaboussel/
Tamer Hosni nu a postat nici o poza de la nunta, are in schimb o poza postata cu marocana si murat de la sosirea ei la adana/poza probabil care a preluat-o de pe instagramul lor
https://www.instagram.com/tamerhosny/
trag concluzia ca nu a fost la nunta(!?)

am preluat din articol:
Stea egiptean , Tamer Hosni a promis celebrul "Prinț" și "Svas" , actorul turc Murat Yildirim astăzi că el se va deplasa în Turcia pentru a participa ceremonia de nuntă a unui prieten al soției sale Basma Bussell credință marocan în Albany, dar se confruntă cu o problemă la împiedicat să călătorească.
Hosni se face eforturi susținute pentru a obține necesare de la autoritățile egiptene să îi permită să călătorească în clearance - ul de securitate Turcia , înainte de seara , astfel încât el să poată îndeplini promisiunea lui și de a participa la petrecerea de nunta.
Ea este demn de remarcat faptul că soția lui Basma Bussell deja călătorit și au participat în noaptea de ieri seară henna, acesta este nu supune în condiții stricte impuse la cetățeni egipteni.
Starul egiptean a mers la aeroport pentru a prinde un zbor este deja zboară către orașul turc din Istanbul. Dar , înainte de a urca planul de securitate Hosni a primit instrucțiuni pentru a părăsi biroul vamal , deoarece nu a primit în prealabil o autorizație de securitate impuse cetățenilor egipteni să
http://mtv.com.lb/News/Stars_Secrets/66 ... 8%A8%D8%9F

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Ian 06, 2017 6:02 am 
Neconectat

tflori scrie:
Rea scrie:
Comentariile arabe arată fanii neînțelegere prezentatori arabi turci.. Nu cu adevărat ceea ce spun ei. Se spune că (în părțile cele mai relevante):

- Murat Yildirim șansă pentru toată lumea.
- Un minut va cere ceva. De ce a fost rușine de traducerea în limba engleză ceea ce am spus? În cazul în care el nu-i fie rușine de a obține pe nervi tuturor? Tu (adică Murat), în loc de a explica-mi timp de 24 de ore, bazinul și cultura marocan, ar trebui să nu le-ați explicat cultura noastră (cultura turca) la femeie (Imane). Cel puțin v-ar fi îmbrăcat în rochie de mătase (tradiția turcească)
- Ea vrea să o îmbrace rochia de mătase
- De ce să-mi explici cultura marocan de dimineața până seara, o tara (marochin intentionata), care nu a fost acceptată de către Uniunea Africană. Africa nu chiar vrea ea (adica marochin), în uniunea. O țară care nu se cunoaște modul în care a intrat în Sahara Occidentală. De ce să-mi explici Maroc? Am primit o mulțime de comentarii abuzive dintr-o țară a cărei limbă nu înțeleg. Vreau să văd o nuntă din Turcia în țara mea, la fel de simplu ca asta.
- Vreau să spun altceva. Este această criză ... (întrerupt)
- Bazinul vostru a fost foarte important, că bazinul ta.
- Bircan (numele de prezentator de sex feminin), ceea ce este motivul pentru care a împins situația la această etapă? A fost din cauza bazinului, eu nu știu că numele?
- Tifor, Tifor nu un bazin.
- Nu spune bazin.
- De unde știm că se numește Tifor? Fie ca el (Murat), iartă-ne pentru ignoranța noastră)
- Nu înțeleg de ce Murat este furios la acest grad?
- Bazinul sau Tifor, este într-adevăr Tifor?

Cata dreptate au jurnalistii turci din emisiune cand spun:

De ce i-a fost rușine(lui murat!) sa traduca în limba engleză ceea ce am spus?
în loc de a ne explica timp de 24 de ore, bazinul și cultura marocana, ar fi trebuit sa ii explice cultura noastră (cultura turca) la femeia marocana (Imane). Cel puțin s-ar fi îmbrăcat în rochie de mătase (tradiția turcească)
De ce să-mi explici despre Maroc? Am primit o mulțime de comentarii abuzive dintr-o țară a cărei limbă nu o înțeleg. Vreau să văd o nuntă din Turcia în țara mea, la fel de simplu ca asta.

Daca murat ar fi urmarit aceasta emisiune ar fi trebuit sa recunoasca ca ceea ce a facut si a scris nu este corect fata de turci!!!

la aceasta emisiune, care este raspunsul dat de jurnalistii turci lui murat la postarea pe care a facut-o el pe retelele de socializare, in care i-au facut needucati si ignoranti pe jurnalistii turci si ca ii este rusine sa traduca ce spun ei.
ziarul moroccoworldnews spune ca jurnalistii nu au avut intentia sa insulte marocanii, ei au criticat nunta turcului murat care a fost facuta in Turcia dupa ritualuri marocane si nu turcesti. Daca ar fi vrut sa sarbatoreasca nunat dupa ritualurile marocane ar fi trebuit sa o faca in Maroc.
deci si presa marocana intelege corect ce spun jurnalistii, critica nuntii nu avea de ce sa fie interpretata ca o ofensa adusa marocanilor.
(este evident cum au incercat murat si marocana ca prin postarile pe retele de socializare sa rastalmaceasca critica ce le-a fost adusa nuntii in favoarea lor!!! ei s-au victimizat si au dirijat-o astfel ca fiind o ofensa adusa marocanilor si traditiilor lor.)

https://www.moroccoworldnews.com/2017/0 ... pologizes/
While expressing her apologies, the anchor only claimed that she “did not intend to offend them [Moroccans],” noting that she “only criticized Yildirim’s wedding.”
“I simply needed to see Yildrim celebrate his wedding in Turkey in accordance with the Turkish rituals,” she continued. “He will also celebrate another weeding in Morocco. He could celebrate it in accordance with Moroccan rituals.”

pun din nou videoclipul in care jurnalistii ii raspund lui murat mai jos
https://www.youtube.com/watch?v=-Aia0rZn3ro

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Ian 06, 2017 9:44 am 
Neconectat

tflori scrie:
tflori scrie:
Rea scrie:
Comentariile arabe arată fanii neînțelegere prezentatori arabi turci.. Nu cu adevărat ceea ce spun ei. Se spune că (în părțile cele mai relevante):

- Murat Yildirim șansă pentru toată lumea.
- Un minut va cere ceva. De ce a fost rușine de traducerea în limba engleză ceea ce am spus? În cazul în care el nu-i fie rușine de a obține pe nervi tuturor? Tu (adică Murat), în loc de a explica-mi timp de 24 de ore, bazinul și cultura marocan, ar trebui să nu le-ați explicat cultura noastră (cultura turca) la femeie (Imane). Cel puțin v-ar fi îmbrăcat în rochie de mătase (tradiția turcească)
- Ea vrea să o îmbrace rochia de mătase
- De ce să-mi explici cultura marocan de dimineața până seara, o tara (marochin intentionata), care nu a fost acceptată de către Uniunea Africană. Africa nu chiar vrea ea (adica marochin), în uniunea. O țară care nu se cunoaște modul în care a intrat în Sahara Occidentală. De ce să-mi explici Maroc? Am primit o mulțime de comentarii abuzive dintr-o țară a cărei limbă nu înțeleg. Vreau să văd o nuntă din Turcia în țara mea, la fel de simplu ca asta.
- Vreau să spun altceva. Este această criză ... (întrerupt)
- Bazinul vostru a fost foarte important, că bazinul ta.
- Bircan (numele de prezentator de sex feminin), ceea ce este motivul pentru care a împins situația la această etapă? A fost din cauza bazinului, eu nu știu că numele?
- Tifor, Tifor nu un bazin.
- Nu spune bazin.
- De unde știm că se numește Tifor? Fie ca el (Murat), iartă-ne pentru ignoranța noastră)
- Nu înțeleg de ce Murat este furios la acest grad?
- Bazinul sau Tifor, este într-adevăr Tifor?

Cata dreptate au jurnalistii turci din emisiune cand spun:

De ce i-a fost rușine(lui murat!) sa traduca în limba engleză ceea ce am spus?
în loc de a ne explica timp de 24 de ore, bazinul și cultura marocana, ar fi trebuit sa ii explice cultura noastră (cultura turca) la femeia marocana (Imane). Cel puțin s-ar fi îmbrăcat în rochie de mătase (tradiția turcească)
De ce să-mi explici despre Maroc? Am primit o mulțime de comentarii abuzive dintr-o țară a cărei limbă nu o înțeleg. Vreau să văd o nuntă din Turcia în țara mea, la fel de simplu ca asta.

Daca murat ar fi urmarit aceasta emisiune ar fi trebuit sa recunoasca ca ceea ce a facut si a scris nu este corect fata de turci!!!

la aceasta emisiune, care este raspunsul dat de jurnalistii turci lui murat la postarea pe care a facut-o el pe retelele de socializare, in care i-au facut needucati si ignoranti pe jurnalistii turci si ca ii este rusine sa traduca ce spun ei.
ziarul moroccoworldnews spune ca jurnalistii nu au avut intentia sa insulte marocanii, ei au criticat nunta turcului murat care a fost facuta in Turcia dupa ritualuri marocane si nu turcesti. Daca ar fi vrut sa sarbatoreasca nunat dupa ritualurile marocane ar fi trebuit sa o faca in Maroc.
deci si presa marocana intelege corect ce spun jurnalistii, critica nuntii nu avea de ce sa fie interpretata ca o ofensa adusa marocanilor.
(este evident cum au incercat murat si marocana ca prin postarile pe retele de socializare sa rastalmaceasca critica ce le-a fost adusa nuntii in favoarea lor!!! ei s-au victimizat si au dirijat-o astfel ca fiind o ofensa adusa marocanilor si traditiilor lor.)

https://www.moroccoworldnews.com/2017/0 ... pologizes/
While expressing her apologies, the anchor only claimed that she “did not intend to offend them [Moroccans],” noting that she “only criticized Yildirim’s wedding.”
“I simply needed to see Yildrim celebrate his wedding in Turkey in accordance with the Turkish rituals,” she continued. “He will also celebrate another weeding in Morocco. He could celebrate it in accordance with Moroccan rituals.”

pun din nou videoclipul in care jurnalistii ii raspund lui murat mai jos
https://www.youtube.com/watch?v=-Aia0rZn3ro

Murat a gresit iar orgoliul il impiedica sa accepte ideea ca a gresit. Ar putea sa iasa din situatia pe care a creat-o spunand simplu : am gresit , trebuia sa fac o ceremonie turceasca. Dar incapatanarea lui probabil se intoarce impotriva lui .

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Ian 06, 2017 3:43 pm 
Neconectat

miss pe inst. anunță că pe twitter va fi imane elbani yildirim oficial,spune că este actriță,miss și iar miss......spunea cineva aici că Murat vrea un proiect cu miss,când era cu fosta și ea nu muncea,interviurile era de genul - suntem gata pentru a deveni părinți sau ne pregătim de un proiect împreună,spre deosebire de nulitatea care este lângă el acuma,fosta a reușit să facă multe și să ajungă unde și-a dorit,trebuie să recunosc,așa și acuma,situația este identică,miss este ca o turistă în Istanbul,nu știe încă limba,nu înțelege nimic nici cu engleza ei oarecum de baltă,ea nu a făcut mai nimic în viață și nici de acuma nu are cum,lumea artistică turcă vedem că este destul de dură,totul stă pe piață numai datorită reating-ului,chiar murat a simțit acest lucru pe pielea lui,ultimul serial un dezastru,nu-și prea permite nimeni în situația actuală să facă artă cu nimicuri,întrebarea referitoare la un proiect comun este pusă de reporteri la cam toate cuplurile de actori nou căsătoriți,am greșit,miss este atriță numai în capul ei,în familia ei,la fanii ei naivi,și pe rețelele de comunicare,sper că Murat poate face distincție între miss și o actriță și să nu se prostească unde este vorba despre profesionaslism și nu amatorism de prost gust.

Sus 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  

Pagina 674 din 686 [ 13707 mesaje ] Du-te la pagina Anterior  1 ... 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677 ... 686  Următorul