Autentificare    Forum    Căutare    FAQ
Medicland

Pagina 675 din 686 [ 13707 mesaje ] Du-te la pagina Anterior  1 ... 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678 ... 686  Următorul

Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: MURAT YILDIRIM
 Mesaj Scris: Vin Ian 06, 2017 4:37 pm 
Neconectat

coca.aylin scrie:
miss pe inst. anunță că pe twitter va fi imane elbani yildirim oficial,spune că este actriță,miss și iar miss......spunea cineva aici că Murat vrea un proiect cu miss,când era cu fosta și ea nu muncea,interviurile era de genul - suntem gata pentru a deveni părinți sau ne pregătim de un proiect împreună,spre deosebire de nulitatea care este lângă el acuma,fosta a reușit să facă multe și să ajungă unde și-a dorit,trebuie să recunosc,așa și acuma,situația este identică,miss este ca o turistă în Istanbul,nu știe încă limba,nu înțelege nimic nici cu engleza ei oarecum de baltă,ea nu a făcut mai nimic în viață și nici de acuma nu are cum,lumea artistică turcă vedem că este destul de dură,totul stă pe piață numai datorită reating-ului,chiar murat a simțit acest lucru pe pielea lui,ultimul serial un dezastru,nu-și prea permite nimeni în situația actuală să facă artă cu nimicuri,întrebarea referitoare la un proiect comun este pusă de reporteri la cam toate cuplurile de actori nou căsătoriți,am greșit,miss este atriță numai în capul ei,în familia ei,la fanii ei naivi,și pe rețelele de comunicare,sper că Murat poate face distincție între miss și o actriță și să nu se prostească unde este vorba despre profesionaslism și nu amatorism de prost gust.

Coca sunt de acord cu tot ce ai spus cu o singura exceptie
eu personal sunt convinsa ca NU face distinctie intre miss și o actriță!
Si daca pe jurnalisti i-a facut needucati pentru ca au avut curajul sa-si exprime parerea ca la nunta traditionala a unui turc in Turcia se asteptau sa vada traditii turcesti si nu marocane, sigur va reactiona la fel si fata de colegii lui care nu vor aprecia talentul marocanei! si poate daca politicul are un cuvant de spus atunci el isi va spune cuvantul si va impune promovarea 'talentul'-ui marocanei!

Vom trai si vom vedea!

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Ian 06, 2017 5:35 pm 
Neconectat

Si eu cred acelasi lucru...atata timp cat relatiile pe care le are acum la ,,varf,, vor ramane valabile, se vor face presiuni pentru promovarea ,,marii actrite,, Una din companiile la care Murat are trecere...si cel mai probabil Timms...va fi nevoita sa accepte un proiect, care sa o includa...si vor merge chiar pana la a falsifica raiting-urile, pentru ca altfel cred ca nu ar rezista nici doua episoade.

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Ian 06, 2017 6:44 pm 
Neconectat

In mod normal si murat si marocana ar trebui sa le multumeasca fanilor care o ajuta sa scrie corect numele barbatului ei.

Daca in doua luni de stat in Turcia(pe care le stim noi, pentru ca sigur a stat mai mult de atat!!!) nu a reusit sa invete sa scrie corect nici numele barbatului turc pe al carui nume a trecut in calitate de sotie, ma intreb cati ani are nevoie sa invete limba turca.... eu cred ca va ajunge bunicuta si tot nu va termina lectiile de clasa I-a...

Astazi a fost fericita pentru ca si-a deschis cont pe twitter si voia sa-si anunte sosirea pe twitter 'HELLO!! I'm on Twitter now :D <3' si sa-si declare lozinca 'Love you all'... si pe twitter

Cum nu stie sa vorbeasca nu stie nici sa scrie... normal...
si-a scris numele sotului pe care il poarta 'YLDIRIM' si nu 'YILDIRIM'
nici numele ei de fata nu-i este clar cum se scrie pentru ca o data il scrie in doua cuvinte 'EL BANI' altadata intr-un cuvant 'ELBANI'
in schimb si-a scris la informatii ca este 'Happy wife', fanii au intrebat-o daca 'happy wife' este o profesie.

Fanii inteligenti ai lui murat au sesizat si au atentionat-o si i-au scris un mesaj tweet tasandu-i printscrren dupa profilul ei ca sa vada ca a scris 'YLDIRIM' in loc de 'YILIDIRM'
-profilul pe twitter in care a scris si numele ei si YILDIRIM este scris eronat
intre timp a mai adaugat la acest profil 'happy wife'

Imagine

ajutata de fanii 'hateful' ' cum sunt numiti acesti fani pentru ca judeca ce vad, nu fac plecaciuni si nu lauda prostia
marocana si-a schimbat informatiile de la profilul de twitter, si-a scos titlul de 'happy wife' dar si-a adaugat titlurile de 'miss Morocco' si acum la miss arab world a pus in fata cuvantul 'former' Former Miss Arab World, Miss Morocco

cu privire la miss arab world am mai spus aici pe forum cca nu apare pe lista miss arab world publicata de organizatia concursului
ca sa nu exista dubii din partea cititorilor le mai aducem inca o data aici linkul ca sa vada ca marocana nu figureaza in nici unul din anii in care s-a tinut acest concurs pe lista miss arab world
daca puneti pe translate google linkul de mai jos veti gasi la 'BEAUTY QUEEN' miss arab world din fiecare an si marocana nu este declarata in nici un an
http://www.missarabworld.com/queens.php?id=1
pe wikipedia gasiti la fel numele celor care au fost declarate miss arab world in fiecare an in care s-a tinut si numele de iman elbani nu figureaza pe aceasta lista
marocana a participat la concursul miss arab world din partea marocului dar nu este declarata castigatoare
https://en.wikipedia.org/wiki/Miss_Arab_World

acesta este profilul de twitter corectat de marocana cu ajutorul fanilor 'hater' care au atentionat-o...
Imagine

-acesta este profilul pe instagram in care la fel a scris eronat numele primit de la sot 'YLDIRIM' - printscreen facut de fanii care i-au trimis mesaj
Imagine

acesta este profilul de instagram corectat acum de marocana cu ajutorul fanilor 'hater'...
Imagine

In aceste conditii, daca jurnalistii turci ar fi observat ca nu stie sa scrie nici numele turcului pe care l-a luat de sot, acesti jurnalisti pot ajunge sa fie apostrofati de murat ca fiind 'needucati'... si poate sa fie obligati sa-si ceara scuze ei de la marocana si nu marocana de la intreaga Turcie...

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Ian 06, 2017 6:58 pm 
Neconectat

O fana ii scrie marocanei pe twitter:

@ImaneElBani I tell you quite frankly don't have taste it b don't dress casual and trendy and you better buy you clothes in person with taste

@ImaneElBani You need confidence in self, need culture, taste. Try to better your sake instead of 24-hour phone mst carry stories and books and get yourself

Eu vă spun destul de sincer, nu ai gusturi , nu se imbraca casual si trendy si mai bine iti cumperi lucruri personale si cu gust

Ai nevoie de încredere în tine, ai nevoie de cultură, de gust. Încearca de dragul tau în loc de 24 de ore de telefon mai bine te-ai duce la magazine si ti-ai lua carti pentru tine

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Ian 06, 2017 7:11 pm 
Neconectat

Au ajuns si fanii buni sa se sature pana peste cap de ce le arata marocana si au prins curaj sa-i spuna si sa-i scrie pe pagina ei de fashion
Bravo acestei fane este foarte corect ce a spus

mrtyldrmgeorgiaI love Iman,she is my idol's wife but I have to say that for sure her style is awful ,too much flowers everywhere, too long pointed nails,too much fure... She is celebrate,she is married to a famouse actor Murat yildirim because of this she have to work on her style... In Turkey women always wore trendy,classic,simply and often sporty clothes... I enjoyed the wedding dress very much,the dress she first arrived in Turkey(Adana) but she must work on her street style and looks... @iman_elbani @fashionimaneelbani @fadwaelbani also it would be good if she deletes some old pic... This is just friendly advice... Always support Murat-Iman and Morocco :) <3
-am tradus cu google pentru ca se intelege bine
'mrtyldrmgeorgiaI dragoste Iman, ea este soția idolul meu, dar trebuie să spun că sigur stilul ei este groaznic, flori prea multe peste tot, unghiile prea mult timp ascutite prea mult ... Fure Ea este a sărbători, ea este căsătorită cu un actor faimos Murat Yildirim din cauza asta ea trebuie să lucreze la stilul ei ... în Turcia, femeile purtau întotdeauna, clasic, pur și simplu, și de multe ori haine la modă sport ... mi-a placut rochia de mireasa foarte mult, rochia cu care a ajuns pentru prima dată în Turcia (Adana), dar ea trebuie să lucreze la stilul ei de stradă și sa aibe grija ... @iman_elbani @fashionimaneelbani @fadwaelbani, de asemenea, ar fi bine dacă ea șterge unele poze vechi ... acesta este doar un sfat prietenesc ... sprijini întotdeauna Murat-Iman și Maroc :) < 3

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Ian 06, 2017 7:23 pm 
Neconectat

Tflori,ai dreptate referitor la numele de familie al lui miss,îl scrie după cum îi place spunem noi,dar poate nu-l prea știe bine,oare ea știe cu cine s-a măritat?nu prea se vede,nu a câștigat nici un miss arab world,nu este nici actriță,nu este nimic,ba da,de cca....nu știm exact de când,că mint amândoi la acest capitol,este femeia care l-a liniștit sentimental pe murat că era tare agitat că nu se mai însoară,slăbise nu atât fizic cum a spus Tolgahan,cât la creieraș spun eu de a putut lua această tunată,plină de floricele,postacă și nimic altceva,numai bile negre are miss și toate sunt din cauza ei și a lui Murat,din aroganța ei care vrea să arate cine este ea,ba cu site de modă unde a transferat poze de pe inst. acolo,ba cu atragerea fanilor slabi de partea ei,a făcut numai gafe taxate corespunzător de fani și presa turcă,Murat trece printr-o perioadă grea datorită lui miss și se vede dar, nu are ce face,speră să termine filmul și să plece din Turcia o perioadă în luna de miere,se vor mai liniști apele,va mai învăța la turcă,el la arabă sau iar engleză,spuneau bulgăroaicele că miss nu se uită niciodată direct la cel care vorbește,își ferește privirea ca și cum ascunde ceva,nici la el nu se uită direct,tot timpul gestul cu mâna prin păr.

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Ian 06, 2017 8:28 pm 
Neconectat

fara cuvinte .....

http://www.sabah.com.tr/magazin/2017/01 ... kmadi?f=sm

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
manichiura Imane de la nunta

Imagine

Ultima oară modificat de dephne pe Vin Ian 06, 2017 8:49 pm, modificat de 2 ori în total.

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Ian 06, 2017 8:43 pm 
Neconectat

Inca o poza la care , atunci cand am vazut-o mi s-a strans stomacul ... imi pare rau de Murat

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Ian 06, 2017 8:48 pm 
Neconectat

Am adus aici conversatia care a avut loc pe pagina de instagram a marocanei, intre fanii 'buni'(adica nu 'haters') ai lui murat si fanii marocanei(sau poate este chiar ea personal)
https://www.instagram.com/p/BO7VcjIADk4 ... man_elbani
conversatia a avut ca tema avertizarea pe care fanii lui murat a incercat sa o adreseze marocanei cu privire la stilul si tinutele ei
Nu o traduc pentru ca textele sunt lungi, dar cu google va puteti traduce

toate conturile de instagram care vorbesc in numele marocanei sunt private si fara postari, deci create special pentru a face impresia ca vorbesc fanii
dupa cum vorbesc pare sa nu fie fani ci mai degraba par a fi marocana in persoana si poate sora ei(asa imi lasa mie impresia!)

Ideea este ca marocana se autoconsidera ca:
1.ea a fost faimoasa la fel ca si murat
2.ea a fost actrita la fel ca si murat
3.are stilul ei de imbracaminte si personalitatea ei care nu trebuie sa le schimbe pentru ca acestea i-au adus faima pe care o are
4.poate lui murat ii place asa cum e si nu vrea ca ea sa schimbe nimic
5.cei care comenteaza cu privire la stilul ei sunt hater si evil person/ adica cei care urasc si sunt rai

mrtyldrmfcDear, i hope you'll deleted some of your old pict in istagram please

ladyinpink76@mrtyldrmfc why?

mrtyldrmfc@ladyinpink76 Nothing. Just my advice for her. I love Iman. She's wife of my idol. I dont want any one "judge" her. So, better she delete her old pict in instagram. I hope you understand dear @iman_elbani

mrtyldrmgeorgia@mrtyldrmfc and I'm there... It really would be better if she deletes her old pics @iman_elbani

mrtyldrmgeorgiaSome old pics @iman_elbani

mrtyldrmfc@mrtyldrmgeorgia Yeah, We are MYfans club, love our lady, our queen. I hope she'll understand

mrtyldrmgeorgia@iman_elbani we love you,you are our idol's wife we wish you really only the best so except our friendly advice,it will be better if you replace your instagran account and delete some old pics

shaymamlWhy she will do that ? She was young ,single she can wear whatever she wants ,she's honest and I respect her so much for that . now we can see that imane has changed her style and it is normal because now she is married and for me all this things are not important the most important thing that she's so sweet and she loves murat @mrtyldrmfc

mrtyldrmgeorgia@shaymaml of course she is,but some her old pics aren't really "nice",what we write it was just an advice,nothing else...what she does and will it is her and Murat's business... And also she has to work on her style...she is really sweet and beautiful ,we love our idol and of course his second half... This are only devices

mrtyldrmfc@shaymaml No dear, thats so important. Now she's Murat Yildirim wife, so her world not only her husband and her family. And this's our friendly advice, because we love her

mrtyldrmgeorgia@iman_elbani now she is celebrate, she is married to a famous Turkish actor Murat Yildirim,her social networks,street style and looks must be in perfect condition... We say this because we love her and want for her only the best...sometimes the bitter truth is better than sweet lie for the person who you want to be the best

shaymaml@mrtyldrmgeorgia @mrtyldrmfc dear friends ,imane before to be " Murat yildirim wife" she is "imane el bani" yes now she share her life , her emotions with Murat but not her personality ! Murat accepted her with her past ,her style ,her character so it is not our business guys . I can understand that you love Murat so much and you care about him but you are not allowed to control her life just because she is your idol wife's . you knkwfor me I love murat but sometimes I don't like his style so what ? I should tell him to change his style just because I didn't like it ! Never !

shaymaml@mrtyldrmfc @mrtyldrmgeorgia and sometimes I don't like imane's style to , but there is nothing to do she is free it is her choice
mrtyldrmgeorgia@attikaomar @shaymaml that curel people who want to hurt her for no reason are just idiots,who don't respect even themselves... Maybe she was ,I know that she was miss Morocco and Arab world and because she is a public figure something more is insisted from her then for instance from me,it is fact that she have to work on her style and styling. Turkey payes too much atantion to celebrity's cloths and fashion,only that's why... Wishing only best for her

attikaomar@mrtyldrmgeorgia there is no doubt that you love Imane. we can see that in your comments in social media. Thank you so much for your warm feelings towards her. But I'd like to draw your attention to the fact that she was famous as well even before she got married to Murat. she was an actress before and Miss Arab world previously and she was also a well-known top model. She came from a high class family. She looks very well after her looks as she used to and if you happen to see any inappropriate comments about her looks, or her attitiude please don't take for granted because some evil people criticise her for the sake of it and for no good reason, but just because they want to bother her and hurt her. You definetely want her own interest

mrtyldrmfc@attikaomar dear, its not about her personal life. Of course we're respect fot that. And did you know, Murat was deleted some his old pict and we hope Iman also do the same.

oumaimafrani@iman_elbani try to share your ideas and opinions about big topics in twitter because many ppl think u are just a Barbie doll with no brain and u have to prove them wrong also honey don't be shy from the press and paparazzi show your strong personality and speak English to them because when u don't speak they underestimate u and think u are not smart show them that u got brain and beauty look at George's Clooney wife Amal alamddine and good luck also try to avoid too much flowers in your outfits make your looks neutral and classy I'm sure a relooking won't hurt if u get a hair cut as a bob ud look a bombshell wish u a nice life I only advice u out of care because u represent the image of the Moroccan woman now u are our ambassador in turkey now

attikaomaryes, I know and Moroccans as well care a lot about their looks. Furthermore she was a top model and she is probably up to date with fashion and she used to get her outfits from famous designer shops like Gucci. Anyway, i am positive you want her to be the best of all. My kindest regards to you
shaymaml@mrtyldrmgeorgia @mrtyldrmfc you are so sweet guys and i know you love her and you care about her image i think we should do a hashtag #imanechangeyourstyle and we will put pictures of some beautiful clothes so she can choose between them . but you know I saw some old pic of imane and her style was perfect , if she can just wear the same clothes now in turkey i will be so happy . I will send you the pictures so you can see the difference

lulididit@attikaomar Ladies, I totally respect your opinion, but change isn't that easy and what if Murat likes her look and wouldn't want her to change anything about her appearance? My husband is that type of man, he struggles when I change a few things about the way I look, and trust me I am not a person who would go for extremes. The majority of Moroccan ladies are very elegant and we take great care of our appearances and beauty regimen, and I am sure Iman is no different and I guess when the whole saga about her marriage dies down and the dust settles, she will make us more proud as Moroccans. @oumaimafrani

mrtyldrmgeorgia@iman_elbani always know that we are every time by your side

shaymaml@lulididit Agreed!

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Ian 07, 2017 7:32 am 
Neconectat

:lol: :lol: :lol:

https://www.facebook.com/cequisepasseic ... =2&theater

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Ian 07, 2017 8:17 am 
Neconectat

tflori scrie:

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Ian 07, 2017 8:24 am 
Neconectat

A doua nunta...sau a treia?! Ma rog...Dar cred ca este aceea din Maroc
https://www.facebook.com/12139189791761 ... 137857450/

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Ian 07, 2017 10:59 am 
Neconectat

tflori scrie:

:lol: ...cred ca a fost din prea mult exces de zel ,plus ca baietii nu s-au sincronizat :lol:

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Ian 07, 2017 1:31 pm 
Neconectat

dephne scrie:
Multumesc. Probabil la ei se obisnuieste ca unul dintre miri sa nu viziteze familia celuilalt inainte de nunta. La noi e nefiresc.

Am văzut în capitală în Liban, fată și băiat vizita casele reciproc. Dar, în sate, vizitele sunt chaperoned. Trebuie să spun, că sunt foarte dificil de a face cu un nivel social. Este vorba de aparențe, și modul în care o promovează sine. Minoritate sunt simple și deschise și sunt interesați de eforturile intelectuale.

Am învățat Imane a fost un model în Liban, după ce ea a devenit dor de marochin.

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Ian 07, 2017 1:44 pm 
Neconectat

Murat nu a avut parte la nici una din cele două mirease de până acuma din viața lui să vadă în jurul taliei cordonul roșu,amândouă erau împușcate înainte de alții,acest cordon este prezent la toți musulmanii,este pus de partea bărbătească rudă cu mireasa,la prima vizită în Egipt la emisiunea cu gătitul a fost întrebat despre tradiția de nuntă din Turcia și a menționat despre acest cordon,miss a organizat o ceremonie după ureche,nu înțeleg de ce miss nu i-a spus lui Murat termenul corect a așa ziselor lăzi în care au fost purtați la nuntă și l-a lăsat să-l termine presa,termenul corect este de Amariya și este valabil pentru aproape toate nunțile arabe,atât la săraci cât și la bogătani,mai ales că ceremonia prevede și un dans a lăzilor cu mirii ținându-se de mână,am arătat azi filmul rudei mele din egipt și mi-a spus că este o bătaie de joc,nu este nici modern,nici tradiție,în afară de faptul că dansează femeile la greu,în rest este prosteală,nu a respectat tradiția,mai bine lăsa numai partea turcă,cele două femei marocane care trebuia să fie patru, ce erau în urma miresei se numesc Neggafates și ele sunt cele răspunzătoare de mireasă și întreg ritualul de nuntă,ele însoțesc mireasa toată nunta până la ușa camerei nupțiale,au un rol foarte important,dată se cred familie bogată,trebuia neapărat să aibă în afară de formația tradițională de tobe,un cântăreț consacrat arab,când mireasa a apărut în caftan alb,trebuia să aibă vălul pe cap,atunci era ridicat de Murat care împreună cu părinții lui prezentau bijuteriile pentru mireasă,atunci se punea pe deget inelul,în concluzie a fost ceva improvizat după urechea lui miss și a surorii Fadwa,ce asta au avut și acele comentarii din presă plus fanii.

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Ian 07, 2017 1:44 pm 
Neconectat

tflori scrie:
Pe instagramul de fashion a mai postat o rugaciune impotriva blestemelor

fashionimaneelbaniالله يخليهم لبعض يارب يارب وحرسهم بعينك التي لا تنام وبعد عليهم العين الحقودة يالله
fashionimaneelbani them. Please, Lord, Lord for some Hrshm and eyes that never sleeps, and after them the eye hateful Wonderful
Te rog Doamne, Doamne pentru unii Hrshm și ochi care nu doarme niciodată, iar după ei cu ochiul plin de ură Minunat

la rugaciune a postat o poza in care jumatatea din stanga este murat luat dintr-o poza pe care el a postat-o in 30.03.2016 dupa ce cu cateva zile in urma fusese la o expozitie de pictura a unei libaneze
Imagine

-de aici este luat murat - poza postata de el in 30.03.2016 in fata lui se afla libaneza la a carei expozitie a participat
in stanga pozei se vede un cap, acel cap este al marocanei... acesta este si motivul pentru care ea a postat poza de mai sus sa arate o dovada ca ei se cunoasteau de atunci, altfel logic nu ar fi avut motiv sa faca un photoshop cu el din aceasta poza si cu ea si sa-l posteze pe instagramul de fashion

https://www.instagram.com/p/BDlPaZ9HGep ... y=mrtyldrm
Imagine

Nu cred că este Imane. Ea nu este un contact al proprietarului Galerie.

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Ian 07, 2017 4:19 pm 
Neconectat

Rea scrie:
dephne scrie:
Multumesc. Probabil la ei se obisnuieste ca unul dintre miri sa nu viziteze familia celuilalt inainte de nunta. La noi e nefiresc.

Am văzut în capitală în Liban, fată și băiat vizita casele reciproc. Dar, în sate, vizitele sunt chaperoned. Trebuie să spun, că sunt foarte dificil de a face cu un nivel social. Este vorba de aparențe, și modul în care o promovează sine. Minoritate sunt simple și deschise și sunt interesați de eforturile intelectuale.

Am învățat Imane a fost un model în Liban, după ce ea a devenit dor de marochin.

Si eu cred ca nu s-au vizitat reciproc ; dupa ce se termina fimarile la Ayla poate va merge Murat in Maroc sau macar la locuinta ei din Egipt.

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Ian 07, 2017 5:08 pm 
Neconectat

Nepotii lui murat din partea sorei mai mari - poza postata de sora lui mai mica Dilara pe instagram

https://www.instagram.com/p/BO9tmK2AV5k ... araayldrim

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Ian 07, 2017 5:40 pm 
Neconectat

MagazinD :lol: :lol: :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=Yp_j15ml2BM
Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Ian 08, 2017 6:40 pm 
Neconectat

Eram sigură ca după zăpada căzută zilele astea la Istanbul, când foarte multe vedete s-au pozat afara, nu putea lipsi fam. Yildirim . :)
Miss a pus o poza pe Insta cu ea îmbrăcată in haină roz ( in curand o vom vedea pe pagina de fashion :D ), iar Murat comenteaza my half. . Un comportament infantil ( acum ma refer la el)...
https://www.instagram.com/p/BPAmNMrg1-W/

M-am uitat si pe TT, dupa marele anunt ca si-a deschis pagina si acolo :lol: , si am văzut ca nu are la urmaritori decat doua persoane : pe Murat si pe Wissam Hilal. Încă nu i-a dat follow lui Nineli :twisted: ...

Sus 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  

Pagina 675 din 686 [ 13707 mesaje ] Du-te la pagina Anterior  1 ... 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678 ... 686  Următorul