Autentificare    Forum    Căutare    FAQ
Medicland

Pagina 652 din 670 [ 13400 mesaje ] Du-te la pagina Anterior  1 ... 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655 ... 670  Următorul

Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Tuba Buyukustun
 Mesaj Scris: Mar Iul 04, 2017 12:20 pm 
Neconectat

Maya face pluta ...

Imagine

Cred ca ea este baietelul Tubei pentru ca o vad mai voluntara, mai curajoasa comparativ cu Toprak care cauta protectie atunci cand sunt filmate ... imi amintesc secventele din aeroport cand se tinea strans de piciorul Tubei sau cele de anul acesta de la Ziua copilului ...

Iar aici de la min 0,30 e adorabila, avea doar 2,5 ani !!!

https://www.youtube.com/watch?v=oZWIMpQr8V0

Toprak e mai gingasa ... ii plac bijuteriile ... in majoritatea pozelor are cate o bratara sau ineluse sau ochelari.

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Iul 05, 2017 6:36 am 
Neconectat

Astazi e ziua Tubei,
ii doresc multa sanatate, succes in cariera, sa se bucure de fetitele ei si sa-si gaseasca sufletul pereche !!
La multi ani, Tuba!

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Iul 05, 2017 11:52 am 
Neconectat

Raspunsul Tubei la felicitarile adresate de catre cei de la UNICEF de ziua ei,

Imagine

Pe cat de frumoasa pe atat de desteapta, de aceea se sperie barbatii de ea si aleg gasculite, gen Iman, care hahaie ca tata Frosa de cate ori deschide gura my baby :roll: :roll:

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Iul 05, 2017 2:51 pm 
Neconectat

UNICEF multumeste Tubei pentru gestul frumos facut de fanii ei care au donat c/val a 452 de vaccinuri impotriva malariei si 533 de vaccinuri antipoliomelitice pentru salvarea vieților copiilor ce trăiesc în cele mai dificile condiții din lume.
Minunat!

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Iul 06, 2017 8:45 am 
Neconectat

Avem traducerea mesajului de multumire adresat de Tuba, fanilor, care au donat pentru vaccinuri:

Ne diyeceğimi bilemiyorum, ağzimdan çıkabilecek her kelime,her cümle az kalir.. Bütün bunlar benim için ne demek biliyor musunuz??? Her şeysiniz.. Muhteşemsiniz, o kadar muhteşemsiniz ki bana kendimi muhteşemmiş gibi hissettiriyorsunuz. İyi ki varsınız.. I don't know what to say, every word, every sentence will be less. Do you know all of these mean to me?? You are everything, you all are fabulous,magnificent.. That you make me feel like i am magnificent. You are beautiful.

"Nici nu știu ce să spun, orice cuvânt rostit ar putea fi prea puțin. Știți ce înseamnă pentru mine toate acestea??? Voi sunteți totul. Sunteți magnifici, atât de magnifici încât mă faceți să mă simt ca și când aș fi magnifică. Ce bine că sunteți!„

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Iul 06, 2017 8:48 am 
Neconectat

Fanii actorilor mari, gesturi mari - Viata cu aroma de cafea.

https://viatacuaromadecafea.com/2017/07 ... turi-mari/

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Iul 31, 2017 5:18 am 
Neconectat

http://www.tvmania.ro/serialul-iubire-si-razbunare-cu-tuba-buyukustun-si-kivanc-tatlitug-incepe-in-august-la-happy-channel-233205.html

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Iul 31, 2017 5:20 am 
Neconectat

Ce nume au putut sa-i dea???
De fapt nu mai conteaza ;) bine ca-l putem vedea si noi la TV!!!

Imagine

Serialul “Iubire și răzbunare”, cu Tuba Büyüküstün și Kıvanç Tatlıtuğ, începe în august la Happy Channel

Veşti bune pentru fanii serialelor turceşti. Producţia “Iubire și răzbunare” (în original „Cesur ve Güzel”) va debuta la postul Happy Channel pe 14 august, iar telespectatorii îi vor putea vedea împreună pe doi dintre cei mai în vogă actori din Turcia, Tuba Büyüküstün și Kıvanç Tatlıtuğ.

Serialul turcesc „Iubire și răzbunare” („Brave and beautiful” sau „Cesur ve Güzel”) va începe luni cu un episod special de trei ore (20:00 – 23:00), iar în mod normal se va difuza de luni până joi, de la 20:00 la 22:00.

Serialul prezintă povestea imposibilă de dragoste dintre Suhan (Tuba Büyüküstün) și Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ). Războiul dintre familiile celor doi protagoniști a luat naștere cu ani în urmă, când tatăl și bunicii lui Cesur au fost uciși de Tahsin Korludag, tatăl frumoasei Suhan (Tamer Levent). Tragedia a împins-o pe mama lui Cesur într-o cruntă depresie. Drama familiei sale îl determină pe Cesur să nu țină cont de nimic atunci când vine vorba să-i răzbune pe cei dragi, nici măcar de sentimentele sale.

Întors în Istanbul, pentru a-și pune planul în aplicare, Cesur o întâlnește pe Suhan, iar când află că ea este fiica bărbatului care i-a nenorocit familia, decide să-și lovească inamicul acolo unde îl doare cel mai tare. Pe parcurs, lucrurile iau o altă întorsătură, iar Cesur ajunge să se îndrăgostească de fiica celui mai mare dușman al familiei sale.

Pe Kıvanç îl ştiţi din „În dragoste şi în război”, „Iubire de argint”, „Iubire ascunsă”, iar pe Tuba din „20 de minute”, „Asi – Împotriva destinului”.

În Turcia, serialul “Iubire și răzbunare” a avut 32 de episoade şi a fost difuzat din 10 noiembrie 2016 până 22 iunie 2017.

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Aug 07, 2017 5:28 pm 
Neconectat

Pictoritele lui mama :)

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Aug 07, 2017 5:32 pm 
Neconectat

Sper ca poza este de data recenta ... Tubei i-a crescut mult parul iar fata care face selfie cred ca este Gulnem :roll:

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Aug 30, 2017 6:33 pm 
Neconectat

O noua poza cu Maya desenand :)

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Aug 31, 2017 3:28 pm 
Neconectat

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Sep 01, 2017 7:47 am 
Neconectat

Producatorii spera ca Tuba va accepta sa joace cu Kenan de aceea au amanat alte candidate.
Eu cred ca nu va accepta, cum nu a acceptat si in alte dati, pentru ca Kenan era prieten (poate ca mai e) cu Bulent Inal, omul care i-a bulversat viata Tubei si poate ca si Kenan o fi avut vre-o influenta ;) ;)

Imagine

Si filmarile la serialul lui Ergenc Halit au fost amanate pentru ca toate resursele au fost dirijate spre FATIH.

Телекомпания O3 Medya направляет все свои ресурсы на работу над сериалом Фатих. В связи с этим продюсерами было принято решение перенести съемки сериала Моя Родина - это ты на октябрь месяц. Новый сезон Родины стартует либо в конце октября, либо в ноябре. Продюсеры до сих пор надеются, что Туба Бюйюкюстюн примет их предложение и станет партнершей Кенана в сериале, именно поэтому были отложены другие кандидатуры.

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Sep 07, 2017 6:00 pm 
Neconectat

Buna seara

Fetitele Tubei

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Sep 07, 2017 6:03 pm 
Neconectat

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Sep 07, 2017 6:10 pm 
Neconectat

Cesur ve Guzel a castigat premiul cea mai buna drama turca la Seoul Drama Award

Excellence Award for Long Drama: “Brave and Beautiful” (Turkey)

La actori premiul a fost castigat de actorul turc Kerem Bursin

Aici este lista castigatorilor

https://www.soompi.com/2017/09/07/winne ... ma-awards/

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Sep 11, 2017 8:55 am 
Neconectat

Cred ca este baietelul lui Suhan din CesurveGuzel Poza este postata de mama baietelului

Imagine

Rectific: NU este baietelul lui SUHAN din CesurveGuzel
Doamna din poza a nascut in seara in care echipa Cesur ve Guzel a filmat in spital si la solicitarea mamei care a dorit sa vada actorii/pe Tuba, echipa de filmare cu Tuba au fost in camera in care a nascut femeia si Tuba a luat fetita in brate si au facut poze

Imagine

Ultima oară modificat de tflori pe Lun Sep 11, 2017 5:51 pm, modificat 1 dată în total.

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Sep 11, 2017 3:06 pm 
Neconectat

Poze cu Tuba in restaurant-Bagdad Street-Kadikoy-Istanbul - 11.09.2017

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Sep 11, 2017 3:06 pm 
Neconectat

Poze cu Tuba in restaurant-Bagdad Street-Kadikoy-Istanbul - 11.09.2017
Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Sep 12, 2017 4:32 am 
Neconectat

Poza facuta de prietena Tubei, Merve Hasman Salvatori, distribuita in urma cu cateva saptamani

Imagine

Sus 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  

Pagina 652 din 670 [ 13400 mesaje ] Du-te la pagina Anterior  1 ... 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655 ... 670  Următorul