Înregistrare    Autentificare    Forum    Căutare    FAQ
Medicland

Prima pagină » Forumuri Telenovele Online » Kocan Kadar Konus

Pagina 1 din 20 [ 382 mesaje ] Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Următorul

Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: KOCAN KADAR KONUS - noutati
 Mesaj Scris: Mie Dec 10, 2014 7:10 pm 
Neconectat

Buna seara, tuturor celor care intra pe acest topic si fiindca in curand Murat Yidirim va juca in comedia romantica Kocan Kadar Konus cu Ezgi Mola, mi-am dorit sa aiba o pagina separata.

Imagine

Arata bine viitoarea partenera ...

Sus 
 Subiectul mesajului: Re: KOCAN KADAR KONUS - noutati
 Mesaj Scris: Mie Dec 10, 2014 7:13 pm 
Neconectat

Filmarile au inceput pe 6 decembrie....

,, The first shooting today.. good luck "

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Dec 15, 2014 5:28 pm 
Neconectat

BUNA SEARA, FILMARILE LA KOCAN KADAR KONUS AU INCEPUT SAMBATA, DAR SPER CA LUI MURAT YILDIRIM SA-I MEARGA BINE, SA AIBA SUCCES CU ACEST FILM IMPREUNA CU CELE DOUA KADINE.
A APARUT O POZA NOUA PE FACEBOOK

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Dec 15, 2014 7:59 pm 
Neconectat

Filmarile au inceput pe data de 6 decembrie si se vor termina pe 18 ianuarie. Filmul este inspirat dupa romanul Kocan Kadar Konus al scriitoarei Sebnem Burcuoglu. Asa ca o paranteza, scriitoarea este tare tinerica si frumusica foc!!!
Multumiri doamnei Tania care a facut traducerea!

Cel mai popular bestseller, anul acesta, a fost romanul "Kocan Kadar Konuş' autorul Şebnem Burcuoğlu şi acum urmează filmul produs de BKM. Protagoniștii acestui film sunt Murat Yıldırım şi Ezgi Mola şi va fi regizat de Kıvanç Baruönü, renumit regizor. El a regizat pentru BKM filme celebre ca "Kelebeğin Rüyası şi "Patron Mutlu Fiul İstiyor" .Deci, ce este dincolo de această poveste "Kocan Kadar Konuş' .... ce este scris sub coperta acestui roman: "În Turcia femeile se nasc cu ADN-ul căsătoriei, și din păcate, acest cod este atât de important în familia noastră. Cele mai multe familii moștenesc gena ochilor albaștri, dar în familia noastră, este gena căsătoriei. O vorbă celebră spune" Un om de mărimea unei muște, este echivalentul unei bucăți dintr-un munte ", de fapt acesta celebra zicala este a bunicii mele Peyker. Înțelegeți că acestă zicală celebră este, de fapt, a bunicii mele.
De fapt, sensul este că, dacă aveți un soț existați, dacă nu , nu faci parte dintre simpatiile mele. Mai ales dacă ați ajuns la vârsta de 30 și ești încă singură, nu există nicăieri un loc unde să-ți pui și să-ți odihnești capul!
Ești căsătorită?Ori logodită?Ori ai un iubit?
Nu ai nimic din toate astea?
Câți ani ai?...Acum ai înțeles!!!
Mai bine că ai citit această carte. Nu ești singura! Există multe la fel ca tine - acum mă vei înțelege greșit și vei lua atitudine! Asta nu este ceea ce am vrut să spun. Familia ta, cei din jurul tău, prietenii, prietenii tai, toată lumea vorbește despre dreapturile căsătorie? Dar acest lucru este dificil .....A găsi un bărbat este FOARTE dificil!!!!

Autoarea da autografe, cartea a aparut la inceputul anului si s-a bucurat de un mare succes in Turcia.

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Dec 15, 2014 8:01 pm 
Neconectat

Si acum autoarea romanului

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Dec 16, 2014 5:40 pm 
Neconectat

BUNA SEARA, ULTIMELE APARITII, IN MASS MEDIA, ALE LUI MURAT YILDIRIM AU FOST INREGISTRATE INTR-UN CLIP FAIN, MERITA VAZUT....

https://www.youtube.com/watch?v=Nwgc4DtEjKs#t=22

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Dec 16, 2014 6:11 pm 
Neconectat

AM ADUS ACEASTA POZA SA MAI FACEM CUNOSTINTA CU NISTE PERSOANE IMPORTANTE DIN VIITORUL FILM A LUI MURAT YILDIRIM.
Asadar, ii enumar pe cei pe care ii cunosc (randul de sus) Sebnem Burcuoglu, Eda Ece, Kivanc Baruonu (regizorul) si probabil Ezgi Mola

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Dec 18, 2014 6:28 pm 
Neconectat

O poza cu protagonistii din film....

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Dec 29, 2014 6:48 pm 
Neconectat

BUNA SEARA, POZA NU ESTE ATAT DE NOUA DAR SE CUVINE SA ADUC O CORECTIE... ACOLO UNDE AM SPUS CA MURAT YILDIRIM E IN COMPANIA CELOR DOUA KADINE (ma refeream la colegele de platou), vreau sa rectific si cu scuzele cuvenite sa mentionez ca e vorba de scriitoarea romanului KOCAN KADAR KONUS - SEBNEM BURKUOGLU si partenera sa, Ezgi Mola.

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Dec 29, 2014 6:58 pm 
Neconectat

Filmul va rula in cinematografe din 20 martie. Murat Yildirim il va interpreta pe Sinan si Ezgi Mola pe Efsun. Cartea a aparut la inceputul anului 2014 si a avut un mare succes la publicul cititor.

Aceasta este o poza noua cu Murat Yildirim, Ezgi Mola si Kivanc Baruonu (regizorul filmului).

Imagine

Ultima oară modificat de uleg pe Lun Dec 29, 2014 7:21 pm, modificat 1 dată în total.

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Dec 29, 2014 7:17 pm 
Neconectat

Si aici Murat cu echipa de pe platourile de filmare KKK

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Ian 03, 2015 7:07 pm 
Neconectat

Poza noua, Murat Yildirim cu Ezgi Mola si autoarea romanului KKK, Sebnem Burcuoglu...

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Ian 04, 2015 4:38 pm 
Neconectat

Buna seara,
o noua poza de la filmarile pt KKK

Imagine

a aparut si Eda Ece, cea de langa Ezgi Mola... nu stiu dar am impresia ca regizorul Kivanc Baraonu este foarte prietenos cu echipa de filmare, fiindca face mereu poze cu ei...
Si autoarea romanului este prezenta in toate pozele (mereu langa Muri :roll: :roll: :roll: )

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Ian 04, 2015 6:22 pm 
Neconectat

elena58 scrie:
Buna seara,
o noua poza de la filmarile pt KKK

Imagine

a aparut si Eda Ece, cea de langa Ezgi Mola... nu stiu dar am impresia ca regizorul Kivanc Baraonu este foarte prietenos cu echipa de filmare, fiindca face mereu poze cu ei...
Si autoarea romanului este prezenta in toate pozele (mereu langa Muri :roll: :roll: :roll: )

BUNA SEARA, CA O GLUMA VREAU SA REMARC SI EU CA MURAT YILDIRIM SE IMPACA BINE CU SOACRELE (banuiesc ca d-na in varsta joaca rolul soacrei), asa declara pe vremea cat a fost casatorit!!!

Ultima oară modificat de uleg pe Dum Ian 04, 2015 6:28 pm, modificat 1 dată în total.

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Ian 04, 2015 6:25 pm 
Neconectat

Nici eu nu inteleg prezenta permanenta (asa reiese din poze) a autoarei romanului KKK pe platoul de filmare???
Aici este alaturi de Eda Ece.

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Ian 05, 2015 6:08 pm 
Neconectat

BUNA SEARA, O POZA NOUA DE LA CONFERINTA DE PRESA PT KKK... Murat Yildirim si echipa... In cinematografe va rula din 20 martie.

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Ian 05, 2015 6:18 pm 
Neconectat

Iarasi autoarea romanului (probabil ca este si scenarista) si regizorul Kivanc Baruonu si Ezgi Mola pe langa Muratel...

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Ian 06, 2015 7:06 pm 
Neconectat

Succesul romanului Kocan Kadar Konus a crescut si mai mult, odata cu realizarea filmului acesta si implicit vanzarile, fiindca autoarea comunica data si locul intalnirii pentru autografe...
This Saturday, we meet in Fatih, for signature! Historia AVM (İstanbul), National bookstore, 15.00

Imagine

Ultima oară modificat de uleg pe Mar Ian 06, 2015 7:11 pm, modificat 1 dată în total.

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Ian 06, 2015 7:09 pm 
Neconectat

E frumusel si SINAN :) :) :)

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Ian 07, 2015 6:23 pm 
Neconectat

Un articol intitulat Energies kept! - by milliyet.com.tr Magazin - 07/01/2015 - dupa conferinta de presa:

Imagine

E mare veselie in echipa aceasta, cred ca s-au simtit minunat impreuna!

The adaptation for the big screen of Şebnem Burcuoğlu’s book, named ‘KocanKadar Konuş’, bestseller for weeks, began shooting.
Ezgi Mola and Murat Yıldırım share the lead roles in the funny adventures of a typical Turkish family and a Turkish daughter. Ezgi Mola portraying the character of 'Efsun', will become attached to Kivanc Baruönü sitting to thedirector's chair in the film, specifying that they work on the film set amused, said 'Women found themselves in this book. A 60-year-old woman and a 15-year-old girl as well laugh a lot, when reading this book. I also had moments empathized’.
Murat Yıldırım portraying the character of 'Sinan' in the book, specifying that he keeps Ezgi Mola’s energy, said "Hopefully a good movie to enjoy"

Sus 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  

Pagina 1 din 20 [ 382 mesaje ] Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Următorul

Prima pagină » Forumuri Telenovele Online » Kocan Kadar Konus