Autentificare    Forum    Căutare    FAQ
Medicland

Prima pagină » Forumuri Telenovele Online » Puterea destinului

Pagina 2 din 4 [ 65 mesaje ] Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul

Autor Mesaj
 Mesaj Scris: Mar Feb 17, 2015 6:00 pm 
Neconectat

BUNA SEARA, HAZAL KAYA, joaca in Puterea destinului rolul Berrin

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Feb 21, 2015 5:56 pm 
Neconectat

Cansu Dere si Murat Yıldırım au semnat contract pentru un nou serial pentru care au luat in avans bani pentru 13 episoade, acum sunt nevoiti sa-i dea inapoi serialul fiind amanat. Murat a semnat pentru 80 de mii LT pe episod si Cansu 50 demiiLT pe episod. De mai mult timp circula acest zvon pe retelele de socializare si s-ar parea ca pana la urma s-a adeverit.

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Feb 28, 2015 8:14 pm 
Neconectat

Si fiindca nu mi-am uitat febletea, postez cu drag un camp cu maci :lol: :lol: :lol:

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Mar 01, 2015 1:50 pm 
Neconectat

Buna ziua,

La multi ani de 1 Martie, cu bucurii si realizari!

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Mar 08, 2015 10:50 am 
Neconectat

Buna ziua,
La multi ani, tuturor doamnelor si domnisoarelor de 8 Martie!
Noutati despre febletea mea:

Este vorba despre Mehmet Akif Alakurt, personaj principal in serialul „Puterea destinului”. Povestea de dragoste dintre Boran si Sila face deja furori in randul telespectatorilor care pot urmari o istorie autentica izvorata din traditiile regiunii turce Midyat, aflata aproape de granita cu Siria.
Chiar daca vedeta serialului este Sila (Cansu Dere), cea care de altfel da si numele original al filmului, Boran (Mehmet Akif Alakurt) este marea revelatie in randul devotatilor fani ai filmelor turcesti.
Spre deosebire de Cansu Dere care are un singur frate, Mehmet Akif Alakurt a crescut intr-o familie mare, cu 3 surori si un frate. Se spune ca are o legatura speciala cu mama sa, dar este la fel de apropiat de frati, pe care ii tine aproape chiar si atunci cand filmeaza.
Starul nu s-a sfiit sa ii invite pe cei dragi pe platourile de filmare si sa se lase fotografiat in prezenta lor de paparazzi. Actorul insusi a publicat imagini din intimitatea casei lui in care ia masa alaturi de cei care i-au dat viata si impreuna cu surorile si fratele mai mare.
Dragostea fata de familie este un aspect care se regaseste si in serialul „Puterea destinului” in care Boran isi ocroteste sotia si copiii in fata traditiilor nemiloase din Mardin.

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Mar 08, 2015 11:05 am 
Neconectat

Revin, sa-mi prezint scuzele de rigoare :roll: :roll: :roll: fiindca am dezinformat cititorii acestei pagini, referitor la Mehmet cum ca n-ar mai avea frati...
Asa am gasit intr-un articol de pe FB.

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Mar 12, 2015 5:16 pm 
Neconectat

Buna seara, dupa cum spuneam Mehmet e foarte mandru de familia sa, are de fapt trei surori si un frate mai mare si i-a adus chiar si pe platourile de filmare

Imagine

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Mar 17, 2015 3:30 pm 
Neconectat

Buna ziua,
pe lângă intrigă, conflicte, lupta pentru adevăr şi o impresionantă poveste de dragoste, serialul aduce în prim plan tradiţiile turceşti, dar şi lumea modernă pusă faţă în faţă cu tradiţiile prin prisma personajului principal, o frumoasă tânără de 18 ani. Schimbările din viaţa tinerei vor aduce răsturnări incredibile de situaţie, aceasta acceptând să facă eforturi neimaginate pentru a-şi ajuta familia. Cu toate că norocul nu i-a surâs, ea are puterea să găsească fericirea în lucrurile mici şi să se bucure de ceea ce i-a oferit destinul până acum.

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Mar 22, 2015 5:16 pm 
Neconectat

Buna seara,
un clip cu "Printul Turciei"

https://www.youtube.com/watch?v=Z89AhrnH838#t=20

Va va surprinde faptul ca un barbat ca MEHMET este pasionat de gatit.
MEHMET are o cariera din ce in ce mai stralucitoare.
Dar haideti sa vedem care sunt preferintele actorului si modelului MEHMET AKIF ALAKURT. Mereu in lumina cat walk urilor e evident ca frumosul stie sa isi puna in evidenta calitatile date de mama natura.
Ii plac hainele elegante le prefera pe cele din gama LA COSTE, COLLEZIONE, TIMBERLAND. Cantaretii sai favoriti sunt BARIS MANCO dar si SEZEN AKSU.
In copilarie visa sa devina pilot. Nu a devenit pilot dar a calatorit cat un pilot. Anii nu sunt importanti daca ai suflet de copil. Se uita la desenele favorite : "SMURF" "RED KIT" si "SPONGE BOB".
MEHMET AKIF ALAKURT este favoritul revistelor de glamour si a avut aparitii in CEFE 24, TV NOVELE si GRACIJA. Au aparut niste zvonuri ca prietena sa ar fi acum TUGCE VARGIN. Acum nu stim daca aceasta i-a luat locul in inima logodnicei sau e pursi simplu prietenie.
Brunetul cu ochii caprui si constitutie atletica poarta numarul 45 la pantofi si este pasionat de practicarea basketului. De altfel basketul si atletismul sunt sporturile preferate.
Cand avea 15 ani a luat lectii de KIKPOKSNG
Este fanul echipei de fotbal BESIKTAS si proprietarul unei masini BMW. Obisnuieste sa citeasca carti de psihologie. Se da cu parfumurile ARMANI si HUGO BOSS.
Accesoriile sale preferate sunt ceasurile de marca, lanturile, palariile si inelele. Desigur, adora sepcile mai ales vara.
Iubeste sa se imbrace lejer, sa umble in blugi si camasa. Costumele si smoking-ul le pastreaza pentru ocazii festive. I-ar placea sa traiasca in ITALIA si in SPANIA mai precis la BARCELONA.
Este fascinat de cariera de modelling dar actoria l-a acaparat.
Publicul il iubeste. Si de ce nu? Are toate calitatile pentru a fi unul din cei mai iubiti actori ai TURCIEI. Este frumos dar mai presus de calitatile fizice domina seriozitatea si dorinta de a fi cel mai bun in toate proiectele in care se implica.
Fanele actorului MEHMET AKIF ALAKURT ii scriu zilnic mesaje de iubire . Ii spun ca este adorabil, frumos si ca merita sa fie iubit si fericit.

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Mar 28, 2015 3:00 pm 
Neconectat

Firuz -aga, fara turban...arata bine mosu'

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Mar 29, 2015 2:41 pm 
Neconectat

Imagine

Boran si Sila...

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Apr 03, 2015 7:23 pm 
Neconectat

https://www.youtube.com/watch?v=Z89AhrnH838#t=39

Actorul meu favorit in mai multe ipostaze...

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Apr 04, 2015 5:45 pm 
Neconectat

Imagine

Cansu Dere for the project with Murat :"Our deal has changed, we are both free "

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Apr 05, 2015 6:49 am 
Neconectat

Buna dimineata!
Fiindca avem o fata cu nume de floare, care s-a declarat cea mai mare admiratoare a lui Mehmet Akif Alakurt, m-am gandit sa o felicit pe pagina acestuia, impreuna cu Aga Boran :) :) :)

Imagine

Sa fii sanatoasa, vesela si fericita!!!

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Apr 05, 2015 3:20 pm 
Neconectat

Buna ziua, multumesc frumos pentru urari si va doresc din suflet, tuturor, sanatate si bucurii.

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Apr 15, 2015 6:46 pm 
Neconectat

Drept multumire, pentru poza frumoasa a lui Hasret cu Murat pe lac, ii aduc Cameliei o veste buna .... Boran e pe cale sa se insanatoseasca!!!

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Apr 18, 2015 7:48 pm 
Neconectat

Cansu Dere si Cem Yilmaz, au avut o relatie de cativa ani ....

Imagine

dar nu se potriveau de nici o culoare :roll: :roll: :roll:

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Apr 21, 2015 7:23 pm 
Neconectat

Buna seara!
Printul Turciei ii spun fff. multi fani, eu i-as zice, dupa cum arata aici "printul desertului"!!!

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Apr 23, 2015 5:40 pm 
Neconectat

Buna seara!

Mehmet Akif Alakurt cu familia din SILA:

Imagine

si aici cu sora sa Su Fethiye:

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Apr 30, 2015 7:13 pm 
Neconectat