Autentificare    Forum    Căutare    FAQ
Medicland

Prima pagină » Forumuri Telenovele Online » Dar Elbise

Pagina 2 din 4 [ 70 mesaje ] Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul

Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Dar Elbise - comentarii
 Mesaj Scris: Lun Mai 25, 2015 12:13 pm 
Neconectat

alen scrie:
M-as bucura mult sa fie asa cum cred eu, fiindca am vedea-o pe frumoasa noastra super eleganta si imbracata cu gust, cum este ea in realitate :)

Imagine
Nu stiu daca nu e facatura poza asta pentru ca si pe cand filma in Asi a avut o astfel de rochie,la fel si camasa in carouri,sigur am mai vazut-o,asteptam filmul cu nerabdare,o iubim pe Tuba....
:D :D :D

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Mai 25, 2015 6:10 pm 
Neconectat

Buna seara, Violeta!

Uite ca ai avut dreptate!!!
Tuba cu aceeasi camasa si la Antakia!

ImagineImagine

Dar de rochie, nu-mi amintesc!

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Mai 25, 2015 6:21 pm 
Neconectat

irina scrie:
Buna seara, Violeta!

Uite ca ai avut dreptate!!!
Tuba cu aceeasi camasa si la Antakia!

ImagineImagine

Dar de rochie, nu-mi amintesc!
Daca ai posibilitatea sa cauti,cred ca pe facebook,la albumele cu Asi,nu mai stiu sigur,gasesti si rochia este aceeasi iar fata frumoasa care o poarta a ramas neschimbata,poate putin mai obosita.... :) :) :) eu nu prea pot descarca fotografii ....

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Mai 28, 2015 3:57 pm 
Neconectat

Buna ziua!

Poza noua, de la Tight dress - Dar Elbise!!!

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Mai 29, 2015 11:00 am 
Neconectat

elena58 scrie:
Buna ziua!

Poza noua, de la Tight dress - Dar Elbise!!!

Imagine
Buna,daca tot ati mutat 20 dakika aici pot afla si eu unde gasesc celelalte episoade sub.in romana sau engleza pentru ca aici pe forum sunt doar pana la ep. 14?multumesc!(numai bine a inceput sa,,ma prinda''si am ramas in aer)

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Mai 29, 2015 12:41 pm 
Neconectat

][/quote]Buna,daca tot ati mutat 20 dakika aici pot afla si eu unde gasesc celelalte episoade sub.in romana sau engleza pentru ca aici pe forum sunt doar pana la ep. 14?multumesc!(numai bine a inceput sa,,ma prinda''si am ramas in aer)[/quote]

Buna ziua!

A fost mutat Dar Elbise de pe topicul 20 Dakika fiindca fetele scriau acolo pana cand administratorul i-a creat topic nou ...
Imi pare ca nu-ti pot indica o adresa unde sa le gasesti, doar administratorul forumului poate va reusi sa aduca si celelalte episoade.

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Mai 29, 2015 4:55 pm 
Neconectat

Buna ziua!

Poza noua de la Tight Dress-Dar Elbise :) sunt bucuroasa ca Tuba nu este partenera lui Caner (ca tare ciufulit mai arata)...asa sper si se pare ca se va adeveri...
Helin (Tuba Buyukustun) va fi patroana unei case de moda iar Caner Cinduru va fi tatal uneia dintre fetele alese de Helin drept model care sa-i prezinte creatiile ImagineImagineImagine

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Mai 29, 2015 5:06 pm 
Neconectat

Fanii au gasit-o pe frumoasa noastra si pe platoul de filmare de la Dar Elbise:

Imagine

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Mai 30, 2015 6:56 pm 
Neconectat

Buna seara!

Poze noi de la Dar Elbise:

Imagine

Imagine

- are loc si o nunta in stil traditional si mireasa are panglica rosie in jurul taliei, greu va obtine Helin acceptul familiei ca fata sa devina model:

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Iun 01, 2015 7:02 pm 
Neconectat

Buna seara!

Poze noi de la Tight Dress - Dar Elbise:

Imagine

Imagine

Imagine

se prevad rapiri, furtuni...oricum Hazar Ercuglu e pionul principal la aceste scene :)

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Iun 02, 2015 5:25 pm 
Neconectat

Buna seara!

Tuba Buyukustun cu fanii pe platoul de filmare de la Tight Dress - Dar Elbise:

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Iun 03, 2015 4:39 pm 
Neconectat

Buna seara!

Poze noi de la Tight Dress - Dar Elbise:

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Iun 04, 2015 5:58 pm 
Neconectat

Buna seara!

In ciuda faptului, ca aparent Tuba, este fragila datorita delicatetei ei, de fapt ne dovedeste ca este o fata energica, dinamica, devotata muncii ei si indatoririlor de mamica. Pe langa filmarile de la KPA (unde filma si duminica, de multe ori) este angrenata acum si in Tight Dress, fara sa mai punem la socoteala ca are si fetitele, care de asemenea o solicita foarte mult si se vede ca acorda maxima atentie cresterii si educatiei lor... ce mai avem o printesa de isprava :) :) :)
Cu atatea activitati chiar ca nu mai are nevoie sa mearga la sala ca sa se mentina in forma, dupa cum declara chiar ea 8-) 8-)
Ii doresc ca munca ei sa fie incununata de mari succese :) :) :)

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Iun 05, 2015 9:01 am 
Neconectat

[quote="nela07"]Buna seara!

In ciuda faptului, ca aparent Tuba, este fragila datorita delicatetei ei, de fapt ne dovedeste ca este o fata energica, dinamica, devotata muncii ei si indatoririlor de mamica. Pe langa filmarile de la KPA (unde filma si duminica, de multe ori) este angrenata acum si in Tight Dress, fara sa mai punem la socoteala ca are si fetitele, care de asemenea o solicita foarte mult si se vede ca acorda maxima atentie cresterii si educatiei lor... ce mai avem o printesa de isprava :) :) :)
Cu atatea activitati chiar ca nu mai are nevoie sa mearga la sala ca sa se mentina in forma, dupa cum declara chiar ea 8-) 8-)
Ii doresc ca munca ei sa fie incununata de mari succese :) :) :)

Imagine[/quotana Cred ca are o charisma aparte,o indragesti de cum o vezi,eu nu am urmarit niciodata telenovele pana la 1001 de nopti,mi-a placut Bercuzar,dar m-am plictisit pe la jumatate,apoi am descoperit-o in Asi si de atunci am incercat sa vad orice film in care apare,nu doar ea este frumoasa dar il face sa straluceasca si pe cel de langa ea..si nu cred ca a existat vre-un partener de filmari care sa nu se fi indragostit de ea,macar cat de putin...noi,cei din umbra ,am interpretat si rasinterpretat tot ce s-a intamplat in viata ei,dar seriozitatea ei,faptul ca pune pret pe familie,implicarea ei in actiuni sociale si umanitare ma fac sa cred ca este un om frumos si pe dinauntru ,de aceea o indragesc,cred ca nevoia de marea dragoste din viata ei o suplinesc fetitele,iar restul e tacere...daca ar fi sa ma insel in privinta ei ,as fi bucuros dezamagita daca s-ar intampla cu o persoana anume.... ;) ;) ;) ;) ;) ;) :oops: :oops: :oops:

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Iun 05, 2015 5:48 pm 
Neconectat

violeta mac scrie:
cred ca nevoia de marea dragoste din viata ei o suplinesc fetitele,iar restul e tacere...daca ar fi sa ma insel in privinta ei ,as fi bucuros dezamagita daca s-ar intampla cu o persoana anume.... ;) ;) ;) ;) ;) ;) :oops: :oops: :oops:

Buna seara!

Eu consider ca maternitatea i-a adus acel plus de echilibru si de incredere in fortele proprii, de care avea nevoie...daca inainte parea putin nesigura pe ea (punea prea mult pret pe parerea celor din jur, cred eu) dupa ce a avut fetitele a devenit constienta de importanta ei, atat ca mama cat si in relatiile cu ceilalti...
Marea dragoste :roll: :roll: :roll: cred ca acest aspect a ramas pe planul II ;) ;) ;) Acum principala ei preocupare sunt fetitele si apoi profesia sa nu mai amintim si de celelalte actiuni cu scop umanitar care ii ocupa atata timp..
Cred ca fetitele reusesc sa umple acel gol la care te-ai referit, ele fiind la varsta cand sunt atat de dragalasi copiii, cu toate intrebarile si nazdravaniile lor :roll: :roll: :o :o :o
Va avea timp sa schimbe ce nu merge in viata ei...daca o fi necesar... si nu ma indoiesc ca va tolera ce nu corespunde asteptarilor ei ;) ;)

Sus 
 Mesaj Scris: Sâm Iun 06, 2015 5:32 pm 
Neconectat

Buna seara!

Am avut o premonitie :) deci Tuba Buyukustun nu este partenera lui Caner Cinduru :lol: :lol: :lol:

Imagine

acesta vad ca se casatoreste cu Hazar Ercuglu, foarte bineeee :lol: :lol: :lol:

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Iun 07, 2015 5:07 pm 
Neconectat

Si eu ma bucur ca n-a fost partenerul Tubei, acest Caner Cindoruk, ca prea este stufos si nu era potrivit pentru delicata noastra :)

Imagine

vad ca in presa se vorbeste despre un festival de film la Dubai. S-ar putea sa participe si filmul lor :roll: :roll:

Ultima oară modificat de nela07 pe Lun Iun 08, 2015 4:07 pm, modificat 1 dată în total.

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Iun 08, 2015 12:57 pm 
Neconectat

nela07 scrie:
violeta mac scrie:
cred ca nevoia de marea dragoste din viata ei o suplinesc fetitele,iar restul e tacere...daca ar fi sa ma insel in privinta ei ,as fi bucuros dezamagita daca s-ar intampla cu o persoana anume.... ;) ;) ;) ;) ;) ;) :oops: :oops: :oops:

Buna seara!

Eu consider ca maternitatea i-a adus acel plus de echilibru si de incredere in fortele proprii, de care avea nevoie...daca inainte parea putin nesigura pe ea (punea prea mult pret pe parerea celor din jur, cred eu) dupa ce a avut fetitele a devenit constienta de importanta ei, atat ca mama cat si in relatiile cu ceilalti...
Marea dragoste :roll: :roll: :roll: cred ca acest aspect a ramas pe planul II ;) ;) ;) Acum principala ei preocupare sunt fetitele si apoi profesia sa nu mai amintim si de celelalte actiuni cu scop umanitar care ii ocupa atata timp..
Cred ca fetitele reusesc sa umple acel gol la care te-ai referit, ele fiind la varsta cand sunt atat de dragalasi copiii, cu toate intrebarile si nazdravaniile lor :roll: :roll: :o :o :o
Va avea timp sa schimbe ce nu merge in viata ei...daca o fi necesar... si nu ma indoiesc ca va tolera ce nu corespunde asteptarilor ei ;) ;)
Asa este,aferim,citind ce ai scris ma gandeam ca Murat afirma intr-un interviu ca este gelos iar gelozia s-ar datora dragostei pe care i-ar purta-o partenerei de viata....oare......daca ar fi fost impreuna....ar mai fi facut Tuba filmele pentru care i se aduc elogii acum?(intrebare retorica,fara sens,recunosc) :roll: :roll: :roll: ,e frumoasa,mai mult decat atragatoare si ar fi putut avea,cred,orice alt barbat daca si-ar fi pus in obiectiv asta,cred ca Onur nu se pune in calea afirmarii ei profesionale,ba chiar o si ajuta ....poate gresesc,vom vedea cu timpul. :) :) :)

Fişiere ataşate:
CEAlRMpVEAEbck_.jpg
CEAlRMpVEAEbck_.jpg [ 40.56 KiB | Vizualizat de 4199 ori ]
Sus 
 Mesaj Scris: Lun Iun 08, 2015 1:06 pm 
Neconectat

alen scrie:
Buna seara!

Am avut o premonitie :) deci Tuba Buyukustun nu este partenera lui Caner Cinduru :lol: :lol: :lol:

Imagine

acesta vad ca se casatoreste cu Hazar Ercuglu, foarte bineeee :lol: :lol: :lol:
Sau Caner s-ar putea sa fie tatal miresei sau un frate mai mare,nu cred ca a acceptat un rol secundar...dar poate ma insel,din ce am mai citit si eu inainte de filmari se spunea in presa turca de el ca ar fi partenerul Tubei :D :D :D :D [color=#8000BF][/color]

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Iun 08, 2015 3:34 pm 
Neconectat

Buna ziua!

Oare Muratel si-a pus inima la adapost ;) ;) alegand ce-a ales????
Si analizand dintr-o alta perspectiva :roll: sa admitem ca nu i-a pasat deloc de Burcin???
Ca ea s-a dat in spectacol de cateva ori...sa-l amintim doar pe Baris Falay, de care s-a tinut scai cand au mers Ezelii la Dubai :shock: :shock: si-n autobuzul care ii plimba prin oras au stat impreuna, nu s-a mai dezlipit de el :shock: :shock: :shock:
Si omul cu nevasta si copil mic :shock: :shock: a fost scandalos ce a facut ;) ;)

Imagine

Cred ca atunci a simtit ea ca pierde teren si a vrut sa-l faca gelos pe Murat, ca tot declarase el ca e gelos :o :o :o noi clocoteam de furie ca-si bate joc de bietul Murat si lui nici nu-i pasa :lol: :lol:

Imagine
numai pe ei ii apucase dansul, din toata echipa ;)
Imagine

Imagine
iar in presa n-a aparut nimic atunci...apoi a incercat aceeasi schema si cu un urat din Marahmet (parca asa s-a chemat serialul) iar poza e de la Beyaz Show (intr-o pauza) prin 2013 :roll: :roll: :roll:

Imagine

Ultima oară modificat de nela07 pe Lun Iun 08, 2015 4:04 pm, modificat de 2 ori în total.

Sus 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  

Pagina 2 din 4 [ 70 mesaje ] Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul

Prima pagină » Forumuri Telenovele Online » Dar Elbise