Autentificare    Forum    Căutare    FAQ
Medicland

Prima pagină » Forumuri Telenovele Online » 20 Dakika

Pagina 16 din 16 [ 308 mesaje ] Du-te la pagina Anterior  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: 20 Dakika - comentarii
 Mesaj Scris: Dum Noi 29, 2015 5:39 pm 
Neconectat

Buna seara!

Poza cu familia Halaskar de la serbarea baietelului:

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Noi 30, 2015 9:04 am 
Neconectat

Mi se pare mie sau Ferzan Ozpetek pare indragostit de Tuba???!!!(nu dati cu pietre,este doar o presupunere)si ca sa parafrazez:,,problema nu suntem noi,problema e ea,ii face pe toti sa se indragosteasca de ea,e minunata"...,,dar Melek nu se indragosteste de toti..."...cred ca majoritatea oamenilor pe care i-a intalnit in cariera au indragit-o sau chiar s-au indragostit de ea...e frumoasa si carismatica iar uneori zambetul ei e doar pe jumatate,prezenta copiilor o face fericita,dar si in pozele de la Paris pare un pic altfel.....parca s-ar intampla ceva in viata ei...nu sunt mama Omida,doar presupun... :? :? :?

Fişiere ataşate:
12294806_10154389875002729_2664210727771303461_n.jpg
12294806_10154389875002729_2664210727771303461_n.jpg [ 121.46 KiB | Vizualizat de 6376 ori ]
Sus 
 Mesaj Scris: Lun Noi 30, 2015 9:23 am 
Neconectat

violeta mac scrie:
Mi se pare mie sau Ferzan Ozpetek pare indragostit de Tuba???!!!(nu dati cu pietre,este doar o presupunere)si ca sa parafrazez:,,problema nu suntem noi,problema e ea,ii face pe toti sa se indragosteasca de ea,e minunata"...,,dar Melek nu se indragosteste de toti..."...cred ca majoritatea oamenilor pe care i-a intalnit in cariera au indragit-o sau chiar s-au indragostit de ea...e frumoasa si carismatica iar uneori zambetul ei e doar pe jumatate,prezenta copiilor o face fericita,dar si in pozele de la Paris pare un pic altfel.....parca s-ar intampla ceva in viata ei...nu sunt mama Omida,doar presupun... :? :? :?

Buna ziua, Violeta!

Se vede cat de mult o indrageste, Ferzan, pe Tuba.... si pe de alta parte se vede si cat il pretuieste ea :) insa fetele care cunosc mai multe date despre el spun ca acesta este gay declarat :roll:
Asa ca eu presupun ca este doar o comuniune in plan ideatic...

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Noi 30, 2015 10:32 am 
Neconectat

nela07 scrie:
violeta mac scrie:

Buna ziua, Violeta!

Se vede cat de mult o indrageste, Ferzan, pe Tuba.... si pe de alta parte se vede si cat il pretuieste ea :) insa fetele care cunosc mai multe date despre el spun ca acesta este gay declarat :roll:
Asa ca eu presupun ca este doar o comuniune in plan ideatic...

Ferzan Ozpetek are foarte multe realizari cinematografice fiind regizor si scenarist si are si multe si valoroase premii castigate.
-aici sunt informatii despre Ferzan, in partea de jos se vad premiile castigate
https://it.wikipedia.org/wiki/Ferzan_%C3%96zpetek

Ferzan Ozpetek regizeaza filmul His Secret Life (Le Fate Ignoranti) care abordeaza tema homosexualitatii
potrivit wikipedia este o drama despre homosexualitate și de prietenie intre mai multe tipuri de outsideri. Filmul a castigat numeroase premii, inclusiv trei Globuri de Aur, dintre care unul pt cel mai bun film, al doilea pt cel mai bun scenariu și patru premii Nastro d'Argento. Filmul a fost un mare succes international in Europa, a fost distribuit si in USA .
Aici pe wikipedia unde sunt informatii despre film, si spune spune ca
The director Ferzan Özpetek, who is himself gay, has a cameo appearance in the scene where two characters are searching gay companies to find a friend of theirs, who is sitting next to them, and viewing some photos on the Internet, where Özpetek is clearly seen.
Regizorull Ferzan Özpetek, care este el însuși homosexual, are un aspect cameo în scena în care două personaje sunt in cautare de companii gay pentru a găsi un prieten de-al lor, care stă lângă ei, și vizualizeaza fotografii pe Internet, in care Özpetek este în mod clar văzut

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Ignorant_Fairies

Ferzan Ozpetek cred ca este apropiat de toate persoanele pe care le apreciaza si asa se pare ca pe Tuba o apreciaza foarte mult.
Postarile lui pe twitter si instagram dovedesc asta

Pe 19.11.2015 pare sa fi ajuns in Istanbul, pe aceasta data fiind prima postare cu locatia Istanbul, iar pe 26.11.2015 are ultima postare din Istanbul si tot pe 26.11.2015 o alta postare din Roma de unde se pare ca a plecat la Paris prima lui postare de la Paris fiind din 27.11.2015 unde sta pana duminica ajungand la Roma aseara.
Asa cum este tradus de fani o parte din interviul de la Paris(unde spune ca decizia de a participa la festival a fost luata doar cu 3-4 zile in urma... probabil 23-24.11.2015), sugestia de a participa la festival ar fi venit de la Tuba. Tuba pleaca separat la Paris cu fetitele din Istanbul, iar Ferzan de la Roma.
Eu cred si asa sper ca intre ei exista doar o apreciere si prietenie profesionala care consta in respect reciproc. De fapt este evident ca Tuba este apreciata si la nivel international.

Cele de mai sus le-am dedus din postarile de pe instagramul lui

Pana la plecare la Paris, el a petrecut cateva zile in Istanbul si cu Ayse Arman cu care are mai multe poze postate in perioada 21.11.2015-23.11.2015
http://instaliga.com/ferzanozpetek/1123 ... _639431569
Imagine
http://instaliga.com/ferzanozpetek/1123 ... _639431569
Imagine
http://instaliga.com/ferzanozpetek/1124 ... _639431569
Imagine

apoi si cu alte persoane in Istanbul
http://instaliga.com/ferzanozpetek/1125 ... _639431569
Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Dec 25, 2015 10:09 am 
Neconectat

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Vin Ian 01, 2016 9:59 am 
Neconectat

La multi ani, fata minunata!

Imagine

Va doresc, tuturor, ca in Noul An sa aveti parte de tot ce e mai bun si frumos in lume si acum va invit la o cafea cu aroma de Tuba:

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Joi Ian 07, 2016 5:29 pm 
Neconectat

Tuba cu Rasit, prietenul ei creator de moda:

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Apr 05, 2016 7:03 am 
Neconectat

20 Minutes Premiere on 4/4/16 In Ecuador At 10:30 Pm #tubabuyukustun #tubabüyüküstün #Ecuador #20minutos

Imagine
Imagine

Sus 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  

Pagina 16 din 16 [ 308 mesaje ] Du-te la pagina Anterior  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Prima pagină » Forumuri Telenovele Online » 20 Dakika