Autentificare    Forum    Căutare    FAQ
Medicland

Pagina 676 din 686 [ 13707 mesaje ] Du-te la pagina Anterior  1 ... 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679 ... 686  Următorul

Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: MURAT YILDIRIM
 Mesaj Scris: Dum Ian 08, 2017 6:44 pm 
Neconectat

Coca, ne-ai povestit despre cordonul rosu la miresele din Turcia, si voiam sa te întreb ce crezi ca semnifica acel cordon negru de la rochia de mireasa a Tubei ( de la Paris)? Daca nu ma însel, cred ca si buchetul ei era legat tot cu panglica neagră. ..

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Ian 08, 2017 8:48 pm 
Neconectat

mihaela scrie:
Eram sigură ca după zăpada căzută zilele astea la Istanbul, când foarte multe vedete s-au pozat afara, nu putea lipsi fam. Yildirim . :)
Miss a pus o poza pe Insta cu ea îmbrăcată in haină roz ( in curand o vom vedea pe pagina de fashion :D ), iar Murat comenteaza my half. . Un comportament infantil ( acum ma refer la el)...
https://www.instagram.com/p/BPAmNMrg1-W/

Jumatatea il va parasi si va deveni iarasi un intreg ( dar nu e sigur ca si la minte )

Sus 
 Mesaj Scris: Dum Ian 08, 2017 10:00 pm 
Neconectat

Murat mai si munceste

Imagine

Iar pozitia asta ii prinde bine si acasa :

Imagine

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Ian 09, 2017 10:42 am 
Neconectat

Mihaela,asta este Tuba,de formațiune designer,a avut o rochie cu o un cordon negru, revoluționar,nonconformist,nu este o tradiționalistă se vede,este o fire rebelă,ar fi miss este arăboaică,religia și tradiția le dirijează viața,comentariile ei și a fanilor arabi sunt numai cu trimitere la citate din Coran,ea trebuia să respecte tradiția,dar până la urmă nici ea nu știe ce fel de nuntă a fost după acel melanj,apariția lui miss îmbrăcată de iarnă este la fel de banală ca toate aparițiile ie de până acuma,este la fel ca orice fată de de stradă,haina este urâtă,parcă ar fi madame prună,fes normal,încălțăminte tip Ugg cu blană,nu are nimic deosebit,ba are,aroganța,prostia,Murat este fotograful,nu am să-l înțeleg pe Murat cum a putut lua această nulitate,cum a putut să fie așa slab și să se însoare de pe facebook ca orice tâmpițel de 18 ani,uite că au trecut vreo două luni și miss nu mai are nimic de făcut,de fapt ea chiar nu are,după terminarea filmărilor sigur vor pleca în luna de miere și pe la casa ei,de fapt nu se știe unde stă cu adevărat,ba Londra,ba Cairo,nu prea Fes (Maroc),până una alta,din măreția ei imaginară,a ajuns să stea în Istanbul și Adana la greu,ba face 3 nunți,abia a putut să facă una și aceea ca vai de capul ei!păcat Murat cum te duci la vale pe derdeluș,nu o lua cu tine și pe miss că tot nu-i place frigul,tu mergi la vale,cazi,scapi de ea și apoi te ridici tu singur!

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Ian 09, 2017 6:07 pm 
Neconectat

am citit mai demult pe forum ca panglica neagra semnifica faptul ca era insarcinata, dar nu stiu daca era o parere avizata sau o presupunere.
Burcin parca a avut o panglica bleu. Am vazut si panglici visinii la unele mirese.

Sus 
 Mesaj Scris: Lun Ian 09, 2017 9:32 pm 
Neconectat

Fara cuvinte :lol: :lol: :lol:

Imagine

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Ian 10, 2017 7:21 am 
Neconectat

Buna dimineața!
Sper ca rezistati bine la frigul de afara :(

Coca, multumesc pt răspuns. Ma gândeam ca poate exista o explicație venita din tradițiile lor pt acea panglica neagră. Am citit si eu tot felul de păreri si interpretări de-a lungul timpului. Eu personal m-am gandit ca a ales culoarea neagra pt ca era culoarea preferata a lui Murat...ca un fel de a fi in legatura cu el chiar si in ziua casatoriei ei cu altul.
Mi-am adus aminte de Monte-Carlo si nici acum nu inteleg ce s-a petrecut acolo, cu acele priviri insistente ale Tubei catre Murat , in conditiile in care ea era cu Onur si deja insarcinata. Nervozitatea lui am inteles-o, dar atitudinea ei nu.
Au avut tot timpul oameni nepotriviti langa ei, si in momente nepotrivite...

Sus 
 Mesaj Scris: Mar Ian 10, 2017 7:22 am 
Neconectat

Dephne, ai fost foarte spirituala zilele astea :)
Jenny, frumoasa poza! :mrgreen:

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Ian 11, 2017 6:57 am 
Neconectat

Murat va prezenta emisiunea Vrei să fii milionar?aprobarea a venit și din partea lui cu postarea pe inst. tot pe inst. postarea cărții - Unora dintre noi nu le place - cu subiect direct la el - dragostea dintre un american și o fată din Maroc- voi căuta cartea și am să revin cu detalii,miss pe inst.postare de foto de la nuntă cu,comentarii plagiate - ochii vorbesc mai bine decât gura - acuma sunt ochii ei deosebiți,depinde care,cei adevărați sau lentilele?

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Ian 11, 2017 7:31 am 
Neconectat

Au ales un pierzator sa prezinte emisiunea ” vrei sa fii milionar ”. Dupa ce vor face bilantul vor constata ca nu au fost inspirati .

Daca a acceptat sa prezinte emisiunea inseamna ca, implicit, a acceptat ca nu mai are sanse ca actor. Poate il mai vedem dupa un numar de ani in roluri secundare de persoane de varsta a doua.

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Ian 11, 2017 9:57 am 
Neconectat

fanii de la noi spun că Murat a devenit Virgil Ianțu la turci,emisiunea este astăzi pe ATV,și miss crede că astfel va ajunge mare actriță la turci,ea nu vede că nici Murat nu mai prinde nici un rol,face acuma ceva secundar alături de mulți alții,spunea ceva de un serial anul acesta dar până în toamnă nu se știe niciodată,și uite de aici încep discuțiile și viața pe care miss a visat-o alături de un turc,și nu oricare turc,nu este și reală,sigur a acceptat această situație pentru a avea o sursă sigură de venit,de doi ani nu a făcut mai nimic,greșesc,a făcut ceva a uimit oarecum lumea,a adus lângă el o postacă din lume care se vrea mare vedetă în Turcia.

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Ian 11, 2017 3:30 pm 
Neconectat

fanele din Georgia anunță pe Murat fans georgian facebook că va fi o nuntă pe 21 ian. la Casablanca în Maroc,anunțul este scris și în arabă,atunci vom avea ce vedea,penibil după penibil,numai la ele am citit anunțul,urmărind un pic pa facebook la gergiene m-am edificat mai bine,Murat a stat în New York în perioada 15 - 21 oct. 2016 alături de miss unde au serbat în avans și ziua lui miss,pe 22.10 este în Marbella alături de Nineli,este chiar o poză cu el îninte de începerea acțiunii în care el doarme întins pe un scaun gen șezlong cu ochelarii de soare pe ochi,comentariul la poză este despre faptul că este obosit din cauza drumului,tot pe 22.10 miss se filmează la masă cu vreo câteva pițipoance ca ea și trimite pupici cu mâna iubirii ei,deci totul este clar.

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Ian 11, 2017 5:08 pm 
Neconectat

coca.aylin scrie:
fanele din Georgia anunță pe Murat fans georgian facebook că va fi o nuntă pe 21 ian. la Casablanca în Maroc,anunțul este scris și în arabă,atunci vom avea ce vedea,penibil după penibil,numai la ele am citit anunțul,urmărind un pic pa facebook la gergiene m-am edificat mai bine,Murat a stat în New York în perioada 15 - 21 oct. 2016 alături de miss unde au serbat în avans și ziua lui miss,pe 22.10 este în Marbella alături de Nineli,este chiar o poză cu el îninte de începerea acțiunii în care el doarme întins pe un scaun gen șezlong cu ochelarii de soare pe ochi,comentariul la poză este despre faptul că este obosit din cauza drumului,tot pe 22.10 miss se filmează la masă cu vreo câteva pițipoance ca ea și trimite pupici cu mâna iubirii ei,deci totul este clar.

Nu este nimic clar....daca s au intalnit si au petrecut timpul impreuna,unde sunt pozele...selfie urile cu ei? Ea in nici un caz nu ar fi ratat ocazia de a le posta.daca existau....sa intareasca minciunile spuse....ca se cunosc de anul trecut,apoi din primavara....insa el a spus clar ca se cunosc,de patru luni.....s au incurcat in minciuni, nici nu s au vazut fata in fata.....eu cred ca prin intermediul dr ului s au cunoscut.Ea s a bagat in seama cu dr ca sa poata intra in contact si cu murat.Se vede ca nu au avut nicio treaba inainte....de aceea a si luat o mare plasa murat....pozele cu realitatea nu prea corespund.Cred ca, intr un moment de disperare s a lasat agatat.....oricum pt el nu mai conta cu cine este.....L am privit in toate pozele alaturi de ea, nu are nicio treaba cu dragostea....se mai forteaza uneori,dar nu ii iese,oricat de bine ar incerca sa joace. Cand i au casatorit si a spus da, el s a uitat in toate
partile, numai la ea, nu.
Braveaza,nu stiu de ce....ca este fericit si o iubeste....iar ea,este complet aeriana.pt ca nu intelege limba,afiseaza un suras tamp si o raceala,probabil si o frustrare ca nu cunoaste limba si nu poste vorbi...sufera ca sta in umbra....deocamdata.
Daca ar fi existat o cat de mica dovada ca ei s au intalnit inainte si au avut o relatie mai demult,sigur ar fi aparut de undeva....sa nu mai spun ca ea sau sora sa sigur le ar fi facut publice.....deci nu exista...cum nu exista nici dragoste....noi il stim pe murat indragostit....nu am vazut nici macar un gest sau o privire... :roll: de indragostit....ea bate campii cand spune ceva de genul...ca ochii vorbesc....poate,dar nu la Murat...cu ea...

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Ian 11, 2017 6:02 pm 
Neconectat

Si eu sunt de parere ca Murat braveaza iar ea vede si simte (doar e femeie) ca nu este iubita si mai cred ca si acel colaj pe care l-a facut cu poza lui de la expozitia de pictura, unde M este transfigurat total cand priveste acel tablou, si expresia de pe fata si privirea lui si-ar dori sa o aibe cand se uita la ea, de aceea i-a asezat poza ca si cand ar privi-o pe ea :mrgreen:
Cred ca a pigulit o zi la poza ei retusand-o sa arate cat mai bine ca sa fie pe masura privitorului ;)

Am gasit o poza cu sfioasa si credincioasa I si nu-mi pot explica la ce fel de eveniment poti merge echipata astfel !?

http://imgur.com/a/fmDUo

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Ian 11, 2017 6:43 pm 
Neconectat

Si eu sunt de parere ca nu s-au cunoscut cu mai mult de 1 luna inainte de casatorie doar ca mie mi se pare ca Murat a luat-o razna. Altfel ce as putea crede despre o persoana care face comentarii de adolescent sau care reposteaza cugetarile infantile ale Dr SAID ?

Ultima oară modificat de dephne pe Mie Ian 11, 2017 7:00 pm, modificat 1 dată în total.

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Ian 11, 2017 6:50 pm 
Neconectat

Buna seara.

Am urmarit si eu astă -seara spectacolul de pe instagram :(.
Murat a cazut de mult in penibil, nu mai zic de miss. De unde atâtea laude , mândrie si comentarii siropoase intre ei? Ce motiv mare de mandrie are Murat chiar nu inteleg. Faptul ca dintr--un mare actor, premiat international, nominalizat la nominalizarile pt Globul de aur ( va amintiti anul trecut, pt rolul din Kirimli?), a ajuns Virgil Iantu al Turciei nu mi se pare un motiv de bucurie.
Probabil ca financiar e ok, cred ca sunt bine plătiți prezentatorii de show-uri de acest gen, dar din pdv al carierei e pe o panta descendenta. Rolul din Ayla cred ca e unul mic, de aceea nici măcar el nu a anunțat personal ca filmează si alte roluri nu a prins :(.
Cred ca nu trebuie nici sa-mi para rau pt el, fiindcă lui ii place asa :evil:

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Ian 11, 2017 6:56 pm 
Neconectat

Pe pagina de fashion, miss a postat o ...sapca! !
Adevarul e ca imi dau motive sa ma distrez, dupa o zi grea si mai ales geroasa :D

Ati vazut si poza de la nuntă postata de Imane pe contul ei...ea are un rânjet pe față, Iar Murat nici măcar nu se uita la ea :D . Total fail, desi se dorea o poza romantică...
https://www.instagram.com/p/BPGFksNABp-/

Comportament infantil. Parca vor sa demonstreze cu orice pret ceva, cuiva... :(

Ultima oară modificat de mihaela pe Mie Ian 11, 2017 7:05 pm, modificat de 2 ori în total.

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Ian 11, 2017 7:01 pm 
Neconectat

mihaela scrie:
Pe pagina de fashion, miss a postat o ...sapca! !
Adevarul e ca imi dau motive sa ma distrez, dupa o zi grea si mai ales geroasa :D

Sapca e goala ? Adica ii lipseste capul ? Poate vrea sa ne spuna ca isi cauta un cap !

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Ian 11, 2017 7:04 pm 
Neconectat

:lol:
E si capul pe undeva prin zona !!
Uite linkul

https://www.instagram.com/p/BPH3jysjLGX/

Sus 
 Mesaj Scris: Mie Ian 11, 2017 7:12 pm 
Neconectat

Din cateva comentarii de la fani, am inteles ca porumbeii au plecat in Maroc.
Poate se pregătesc din nou de nuntă , dar nu cred ca vor mai face cheltuieli inutile. Vom vedea...

Sus 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  

Pagina 676 din 686 [ 13707 mesaje ] Du-te la pagina Anterior  1 ... 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679 ... 686  Următorul